| Unniique a întrebat:

Ştie cineva cum se numeşte melodia Tranquila a lui J. Balvin şi cine o cântă?

Răspuns Câştigător
| samynța a răspuns:

O cântă Pannda şi se numeşte zero cu chiloţi de tablă laughing

56 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Da,normal.O cântâ Guță și se numește Cai verzi pe perețistraight face

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nicolae Guță -Guță Style.

| ??c??? a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Guță Style nu era a lui Salam?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru ??c???):

Am vrut sa iti postez ceva cu Nicu de la Piata Mare, dar ma abtin.

| Ashadow a răspuns:

Se numeste "Prostie" si o canta "Autorul Prostiei".

| Thextruexme a răspuns:

Nu stiu sigur trebuie sa ma informez.

| ??c??? a răspuns:

Băietu ști cine cântă? Jastân de la Moldova!
http://www.youtube.com/watch?v=PwTmLWrX3tc

| Unniique explică (pentru ??c???):

Mersi muuuuuult!

| Furculingură a răspuns:

Se numeşte J. Balvin şi o cântă Tranquila.

| Sophieeeeeee a răspuns:

O canta Justin Bieber si stiu ca la refren era ceva de genu` "gay, gay gay!"

| ??c??? a răspuns (pentru Unniique):

Cu plăcerewinking

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Basescu si se numeste Imnul Prostilor

| JacquesAion a răspuns:

Nu stiu. Contacteaza-ma daca gasesti numele.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Ştiu eu! Melodia se numeşte "Forza salam borât" si o cântă Fuego. Era o fraza cam aşa: Împodobeşte, guţă maneaua, că vine borcea si salamu nu- gata..."

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

O cântă Kagamine Rin şi Megpoid Gumi şi se numeşte Panda Herowinking

| Unniique explică:

Şiii... aveţi fiecare răspunsuri diferiete!
* în gândul ei : Hmmm. gândeşte, Andree, gândeşte. Sunt nişte trădători, mint! Cine zice adevărul, oare? Cineeeeeee? crying *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cantă Fuego și se cheamă Te pup, pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tranquila de J.Balvin se numeste Tranquila si o cant J.Balvin.

| Bia001 a răspuns:

O canta mamaia si se numeste acasa la bunica

| AleexNC a răspuns:

laughing)

| Andres34 a răspuns:

Melodia se numeste Tranquila cantata de J balvin Sau tu vrei varianta in romana oricum uite si varianta in romana ( Melodia se numeste ce bunaciune cantata de Dani Printul)winking Funda?

| alexandru13xl a răspuns:

Ce intrebare proastaj.balvin de aia se scrie cine canta j.balvin-tranquila

| Obaciu_Alex_1997 a răspuns:

O canta Insusi marele Basescu si se numeste Imnul Prostilor
! App Cand Troia a cucerit moldova, Basescu era conducatorul troiei, iar Petre Roman fara gat era conducatorul Moldovei...Cam asa sta trebuie cu tine...

| Shoky_Bogdy_1996 a răspuns:

Acum cred parerea mea ca ai scris Melodia! PAREREA MEA! A TA CARE E? laughing))))

| VanessaVane01 a răspuns:

Esti si pe facebook stiai asta?

| lolandrutzza199 a răspuns:

Iti bati joc de mine?-_-

| Newell_Megy_Cristina_1967 a răspuns:

Sigure ca da, o canta Justin Bieber si se numeste Guta style laughing

| Unniique explică (pentru lolandrutzza199):

Ăhă

| Unniique explică:

Mă întreb: Câţi dintre voi aţi vazut CATEGORIA?