| Unniique a întrebat:

Ştie cineva cum se numeşte melodia Tranquila a lui J. Balvin şi cine o cântă?

Răspuns Câştigător
| samynța a răspuns:

O cântă Pannda şi se numeşte zero cu chiloţi de tablă laughing

56 răspunsuri:
| Alexandra_Georgiana_1997_9htC a răspuns:

WTF! laughingDoamneee, normal ca se numeste Tranquila si o canta J. Blavin, doar ai scris in "intrebare". straight face Esti am prostuta, du-te la un psiholog straight face

| Mihai_Mihai_1997 a răspuns:

Doamne da-i minte la prostul/proasta care intreaba asa ceva

| alexandru13xl a răspuns:

Ce intrebare proastaj.balvin de aia se scrie cine canta j.balvin-tranquila

| Radu_Roxana_1992 a răspuns:

Vai de capul tau

| Newell_Megy_Cristina_1967 a răspuns:

Sigure ca da, o canta Justin Bieber si se numeste Guta style laughing

| Bubu_Bombonik_1994 a răspuns:

Vorbesti serios?

| Pandiii a răspuns:

O Canta Mata si se numeste ce copil prost.

| Andres34 a răspuns:

Melodia se numeste Tranquila cantata de J balvin Sau tu vrei varianta in romana oricum uite si varianta in romana ( Melodia se numeste ce bunaciune cantata de Dani Printul)winking Funda?

| Obaciu_Alex_1997 a răspuns:

O canta Insusi marele Basescu si se numeste Imnul Prostilor
! App Cand Troia a cucerit moldova, Basescu era conducatorul troiei, iar Petre Roman fara gat era conducatorul Moldovei...Cam asa sta trebuie cu tine...