| Neverwas a întrebat:

Ştirile T/A( pe care le-am făcut eu pentru că nimeni nu s-a mai ocupat de asta)

¤Un pisicorn a vomitat pe capul lui ۰A۰n۰i۰m۰e۰.

¤ zurick e moartă după ochii negri, însă nu reuşeşte nicicum să găsească un băiat cu astfel de ochi.

¤۰A۰n۰i۰m۰e۰ şi-a descoperit latura artistica, iar acum desenează continuu fluturaşi malefici!

¤În lipsa lui Ani28, Bia001 s-a ocupat de albumul T/A.

¤ww2EXPERT şi-a găsit talentul de poet în timpul unei plimbări în pădure. Tot dragul nostru ww2EXPERT s-a apucat să numere câte linguri de apa există în lume.

¤ zurick are de gând să se foloseasca de o carte mare şi grea pentru a răni pe cineva. Dar pe cine?

¤MaCheamaMarian112 a supravieţuit unei prabuşiri şi s-a intors pe T/A. De asemenea, şi Ani28 s-a întors.

¤Ivory ne-a invitat pe toţi la o bere. Ea face cinste!

¤ww2EXPERT şi clanul său de nazişti şi-au deschis un sediu pe luna-informaţie furnizată de însuşi ErrorFound- şi in curând vor cuceri lumea, asta doar dacă david1234567890 şi armata lui de vampiri nu o cucereşte înaintea lor!

¤Neverwas s-a alăturat armatei lui david1234567890, iar prima ei misiune este asasinarea lui Naяutσ, care se ascunde sub pat.

¤Războiul dintre Preşedinta1aSweetland şi ww2EXPERT s-a anulat!

¤IncredibleJoker67 a desenat ceva ce probabil reprezintă un cangur.

Scopul lui єχcєєℓ este să ajungă la 69 de întrebari şterse de către admini.

Jeleuri gumate!

65 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ne dai jeleuri?

| Neverwas explică (pentru Musique):

Le dau tuturor jeleuri! big grin

| Musique a răspuns (pentru Neverwas):

Ouci, vreau mai multe atunci.

| Neverwas explică (pentru Musique):

Sigur! happy

| zurick a răspuns:

Sunt primele stiri in care apar si eu! Ms. Ocupa-te tu incontinoare de stiri

| suităr a răspuns:

De ce pușcă să-mi omori iubițelul?! crying

Apropo, nu se ascunde sub pat.

| Fridăm a răspuns:

Zurick să se uite aici: http://www.tpu.ro/......e-caprui/. Sunt câţiva cu ochi negri.

Cu ce arome ai jeleurile?

| Neverwas explică (pentru Fridăm):

In afara de mine, AllleAlllexa si tu nu exista alti useri cu ochi negri...

| Neverwas explică (pentru Fridăm):

P.S.Jeleurile sunt de fructe.

| david1234567890 a răspuns (pentru Fridăm):

Știre nouă eu am ochi negri!
( Dacă Zurick nu mă crede că i-am spus ca nu am ochi negri... scuze că am mințit sad )

| Fridăm a răspuns (pentru Neverwas):

Mai era careva cu '' căprui închis ''. Căprui închis, e către negru.

| Fridăm a răspuns (pentru Neverwas):

P.S. Atunci păstrează-le.

| Fridăm a răspuns (pentru david1234567890):

Uite, Neverwas. Încă cineva cu ochi negri.
(o să vezi, frate... poate e nevoie de mai mult să te ierte)

| Neverwas explică (pentru Fridăm):

happy

| Neverwas explică (pentru Fridăm):

Nu-ti plac jeleurile gumate cu fructe? sad

| Fridăm a răspuns (pentru Neverwas):

Nu sad.

| Neverwas explică (pentru Fridăm):

crying

| zurick a răspuns (pentru Fridăm):

Ai ochii negri?!

| zurick a răspuns (pentru david1234567890):

Ai ochii negri? Zurick lesina

| david1234567890 a răspuns (pentru zurick):

Da
Leșini cu adevărat?

| zurick a răspuns (pentru Fridăm):

Mersi.Da oricum tu ai ochii negri?

| zurick a răspuns (pentru david1234567890):

Pai nu esti in oras la mine asta o stiu din pacate

| david1234567890 a răspuns (pentru zurick):

Da' care-i orașu' happy?

| Fridăm a răspuns (pentru zurick):

Uun căprui închis, spre negru.

| Fridăm a răspuns (pentru zurick):

Daaa laughing.

| zurick a răspuns (pentru Fridăm):

Nu vrei sa mai lesin odata din cauza ta.Deja ca nu gasesc antidotul

| Fridăm a răspuns (pentru zurick):

Nuuu, nu. Dureaza prea mult până ajung la tine, să te pot prinde.

| Furculingură a răspuns (pentru Neverwas):

Şi eu îi am negrii. puppy dog eyes
Adică... căprui - închis, spre negru.

| LordBolton a răspuns:

Sunt invincibil

| Neverwas explică (pentru LordBolton):

Si incredibil de norocos.

| LordBolton a răspuns (pentru Neverwas):

Acuma am avut ghinion si am fost infectat, daca nu crezi uitate la avatarul meu

creiere iami

| Neverwas explică (pentru LordBolton):

Mda, n-ar fi trebuit sa-i spui asta unui vanator...

| LordBolton a răspuns (pentru Neverwas):

Sunt invincibil si norocos, poate gasesti un antidot si ma vindeci...

nea nu cred

| Neverwas explică (pentru LordBolton):

Pai, fiind vorba de tine, nu cred ca as avea inima sa te omor, asa ca nu pot decat sa caut o cale de a te vindeca.
Tine-te departe de creiere pana vin eu cu o solutie!

| LordBolton a răspuns:

Daca il omori pe Naruto iti dau tot ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In stirile urmatoare sa scrii si despre mine

| Neverwas explică (pentru anonim_4396):

Daca faci ceva ce merita mentionat! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neverwas):

Vand chestii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neverwas):

Eu nu am facut ceva ce merita mentionat? Uiti cumva ca am descoperit de ce nu exista inghetata cu aroma de vanilie?

| Neverwas explică (pentru anonim_4396):

Pai m-am gandit ca poate te-ar putea deranja sa apari, si n-am mai apucat sa te intreb. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Very nice.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Neinteresant.

| david1234567890 a răspuns:

Interesant happy

| david1234567890 a răspuns:

" ¤ww2EXPERT şi clanul său de nazişti şi-au deschis un sediu pe luna-informaţie furnizată de însuşi ErrorFound- şi in curând vor cuceri lumea, asta doar dacă david1234567890 şi armata lui de vampiri nu o cucereşte înaintea lor!
„ Când s-a întâmplat asta?

| Neverwas explică (pentru david1234567890):

Cand ErrorFound ne-a aratat semnul ala nazist de pe luna.
Citeste toate raspunsurile la intrebare si o sa vezi.

| david1234567890 a răspuns:

New știre! Lui Deeskry nu-i e frica de armata de vampiri a lui david1234567890!

| david1234567890 a răspuns:

Neverwas, un plan de a cuceri lumea! Mâine la ora 09:00 să fim lângă casa lui Naruto, ca să sperie și să vină în aramata noastră ( dacă vrei ) apoi găsim locația celorlanți useri și apoi îi asasinăm pe toți oamenii din România, apoi din toată lumea!

| Neverwas explică (pentru david1234567890):

Mie-mi convine, atata timp cat ma lasi sa-l pastrez pe Chuck Norris(care in prezent este prizonierul lui Speed99) ca bodyguard pentru jeleurile mele gumate. happy

| david1234567890 a răspuns (pentru Neverwas):

Cum vrei happy.

| david1234567890 a răspuns:

O să le faci și pe alea de luna viitoare?
happy

| zurick a răspuns (pentru david1234567890):

Da nu ma vezi lesinata nici nu vb si ochii mei verzi sunt mortiii parca parca

rtongueacat ca nu esti la mine in oras. Vreau pe cineva cu ochii negri si n-am gasit acoloooooo

| david1234567890 a răspuns (pentru zurick):

Cum să fiu la tine în oraș dacă nici nu-l știu?

| zurick a răspuns (pentru david1234567890):

Barlad judet Vaslui Stiu ca nu esti aici

| Neverwas explică (pentru david1234567890):

Daca nu deranjeaza pe nimeni, da.

| Anisia170 a răspuns:

Pot apalea si eu?

| LเttlєNєкo a răspuns:

Chiar ma intrebam ce s-a intamplat cat am lipsit big grin

| Neverwas explică (pentru LเttlєNєкo):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor!

| zurick a răspuns (pentru LเttlєNєкo):

Am lesinat eu