| Atotstiutorul a întrebat:

Stiti bancuri in genul celor cu timpul, sapunul, visinele?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
- Domnule Doctor, cand nu ai clienti, ce faci?
- Omor timpulhee hee

Tiganca cumpara pentru prima oara sapun in casa si il pune pe cel mai mic puradel sa se spele. Puradelul incepe:
- Mama, sa ma mai spal, ca uite, deja s-a dus destul jeg de pe mine?
- Mai spala-te ca esti jegos.
- Mama, sa ma mai spal ca apa s-a facut si mai neagra?
- Taci si continua sa te speli ca esti jegos.
- Mama, sa ma mai spal, ca deja mi se vede tricoul ala rosu?laughing

Un mistret statea in ciresul unui om. Vine proprietarul si-l intreaba:
- Ce faci mai acolo?
- Mananc visine.
- Cum mai, daca asta e cires?
- Ha ha... le-am adus de-acasalaughing
O zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Da' ce te intereseaza pe tine viata mea privata? Ce n-ai tv color acasa?

| 00AName00 a răspuns:

Am mancat niste visine si a trecut timpul. Apoi m-am dus sa ma spal cu sapun.

| titisan70 a răspuns:

Bancul cu bufnita il stii? nu-l stii... bufnita-s p.a in gat!

| titisan70 a răspuns:

Stii bancul cu bufnita? bufnita-s poola-n gat!

| DrHouseAddicted a răspuns:

Cu podul:
Pe un pod trecea bascula, cip-cirip manca-mi-ai beep.

Întrebări recente