| Butsilee a întrebat:

Stiti care e dilema caprei? raspunsul corect primeste funda

17 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Capra nu se poate dumiri daca cel care o sare e gimnast sau tupeist!

| remus a răspuns:

Este tot ce ne dorim atat dimineata la desteptare, la pranz in timpul zilei cat si seara, dupa cina laughing rolling on the floor

| BuLLetBtwin a răspuns:

Daca e animal sau pozitielaughing

| Butsilee explică:

Eu cui ii au funda?

| oky a răspuns:

Daca e animal sau pozitie.

| moftuliki a răspuns:

Ea nu stie ce e de fapt vietate(animal) sau pozitie

| Alisa a răspuns:

Nu se poate decide ce pozitie sa practice. big grin

| Alisa a răspuns:

Acum e dilema marelaughing)

Cui ii dai funda? aa?laughing) asta ti-e acum dilemaaalaughing)

| Georgianna3723 a răspuns:

laughing Asta m-a amuzat.
Dilema caprei este ceva de genul "Bă, eu sunt un animal sau o poziţie?!".
Mi-a placut intrebarea.Chiar acum ceva timp o auzisemlaughing!

| Georgianna3723 a răspuns:

Mieee laughing
ca am citat`o b-)
am glumitlaughing
cui crezi tu:*

| lostcontrol12 a răspuns:

Daca este un animal sau o pozitielaughing)

| Muffins a răspuns:

Daca e animal sau pozitie:d

| lily09 a răspuns:

Pai capra se intreaba:ce se intampla daca ii vine la careva ideea sa taie lemne pe mine? cum o fi mai bine? cu drujba sau cu fierastraul...hahaahahha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Daca este animal sau pozitie.De fapt este animal pe pozitie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heee, cate raspunsuri. Sa te vad cum dai funda laughing.

| Kiduuuu1445 a răspuns:

Dilema caprei este :daca e animal sau pozitie tongue laughingrolling on the floor :X

| eAlin a răspuns:

Sa impaci si capra si varza... Nu cred ca are legatura da mi-a venit.