| anonim_4396 a întrebat:

Ştiu că ar fi o categorie nepotrivită, dar eu de obicei stau aici. Întrebarea: SUNT ACCEPTATE RĂSPUNSURILE ANONIME? Adică uitaţi-vă la ultimul răspuns de la această întrebare:

http://www.TPU.ro/......ata-x-t-a/

sunt uimit. *nu mai poate de uimire*

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eu stiam ca nu thinking

| Bya132 a răspuns:

Oare cât a dat mită la admin?thinking

| Musique a răspuns:

Pe mine ma lasa inainte(cand nu aveam cont) sa raspund anonim, acum am inteles ca nu mai este voie... da na oh go on

| MasterOfDisaster a răspuns:

O_O da cum de?

eu am incercat sa raspund inainte sa imi fac contul, da nu mergea.

Răspuns utilizator avertizat
| Criiiiiiiis a răspuns:

Pai daca raspunsul ala a fost postat. Inseamna ca sunt acceptate!

| Radioactive a răspuns:

Le ia mai mult timp să fie acceptate... posibil( PROBABIL)
whew! Pentrum o clipă am crezut că planul meu de a domina TPU-ul cu răspunsuri anonime nu va mai funcţiona! Tu m-ai ajutat să nu-mi pierd speranţa.

*mulţumeşte şi inserează emoticonul cu "big hug" *

| WhatMeanLove a răspuns:

Bine inteles ca sunt acceptate si raspunsuri anonime.Si eu inainte sa mi fac cont pe TPU am postat ceva!