Apache
| Apache a întrebat:

Sunt singurul care maine are 2 teze si un test...si face orice altceva in afara sa isi invete?
http://i.imgur.com/R9Ejt.png

26 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Dude, nasol pentru tine big grin.Eu am scapat de teze, si am primit si rezultate ok.

In plus, si eu am de facut multe chestii, pentru maine de care n-am chef :\, deci iar nu voi dormi naoptea asta...

| Bya132 a răspuns:

Cazul tău e mult mai crud ca al meu, dar şi eu sunt o nefericită.

. Teză la matematică http://www.myfacewhen.com/58/

| ɔɐıɔ a răspuns:

8 la matehappy
la romana dau de ziua meacrying 30 noiembrie

| MyObsession a răspuns:

Eu am marti.
Si mercuri.
Vineri.straight face

| Deny1333 a răspuns:

Nope, aşa fac şi eu.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Dudă,şi eu dau mâine teză la mate dar nu pot să mă concentrez să îmi învăţ.Mă gândesc numai la PC.

| AnneBre a răspuns:

Eu de o oră tot spun că mă duc să învăţ şi tot nu m-am dus.D:

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Bine ca mi-ai amintit! :O
Am maine test la romana

http://www.myfacewhen.com/159/

| Holocaust a răspuns:

Ce-i in neregula cu scoala/liceul tau?! 2 teze in aceiasi zi?
Eu maine dau ultima teza din semestrul asta la matee, si prima de fapt(lasand in departare gimnaziul).
Mda, bafta! O sa ai nevoie.
9GAG vrajeste!¬_¬Trebuie sa inveti sa-l pacalesti.

| Downfall a răspuns:

Şi mie mi se mai întâmplă, dar de nevoie, până la urmă las net-ul şi mă pun pe învăţathee hee

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Noroc maine la teza!

| Loveis4free a răspuns:

Eu am maine teza la mate si cred ca ar trebui sa ma sculte la geografie, dar nu ma prea stresez. La teza la romana am invatat de am rupt si am facut cam de aceeasi nota pe care as fi obtinut-o daca nu invatam...

| BOOBZen a răspuns:

Nuuuu,eu am teza la mate maine!
http://www.myfacewhen.com/177/

| CrowUp a răspuns:

Noi avem asa saptamana viitoare
Luni:Teza mate
Marti:Teza romana
Miercuri:Teza istorie
Joi:Teza Geografie(acolo trebuie sa scriem tot caietu 80 de foi intr-o ora)
Vineri:Teza la Chimie

| infires a răspuns:

Eu am maine doar 1 teza, la mate sad...si ca nu e voie sa ai 2 teze in aceeasi zi?

| Fiction a răspuns:

Eu am miercuri la mate...

http://www.myfacewhen.com/210/

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

Am eu teza marti da nu ma stresez(poate un pic)

| Wehrmacht a răspuns:

Si eu am teza maine la romana si nu stiu nimic plus ca dau si la istorie un test sau ceva ca am lipsit 2 saptamani, timp in care ei au dat teste si teza la mate.Si ai dracu' nu vor sa imi spune si mie ce le-a dat la mate.

| Kodokuna a răspuns:

2 teze?! Hm, that's not good.Eu am una singura si sunt in aceeasi situatie...Numa' ca eu in momentul asta imi zic ca o sa ma descurc, si in secunda urmatoare ma sperii ca nu stiu nimic.

Tu si cu intrebarea ta... uite ce fac eu in loc sa invat!
Oricum, bafta la teza!

| MeGusta a răspuns:

3 teze si 34567456, (9) teste saptamana asta...do i look like i care?

| BellaSomerhalder a răspuns:

Am dat deocamdata teza la istorie. A fost bine, foarte. bine. Bafta pentru maine, vei avea nevoie! big grin

| HeZ a răspuns:

Eu dau miercuri la mate http://www.myfacewhen.com/214/ (mersi balonshee pentru site)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi dati 2 teze in aceeasi zi? Ce naiba...
Oricum si eu dau teza maine si nu prea am chef de invatat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...de fapt toti facem asta...WE ARE THE 99%

| Mih4IxD a răspuns:

Maine am test la :mate, chimie, istorie.
Miercuri teza la geografie.
Vineri teza la romana cryingsadcrying

| friend a răspuns:

O sa iau un 2 nu stiu nimic