| RockaruL a întrebat:

Sunteti Deacord?

http://i.imgur.com/XdodY.png

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Stii cum se spune... "Daca nu esti inconjurat de prosti nu-ti poti da seama ca esti destept"

| MoonLight a răspuns:

Frate...un tip inteligent pe nume Murphy zicea asa "Singura metoda de a scapa cu adevarat de rezidurile toxice este sa reincadrezi reziduul ca netoxic". Da-i la balaur.

| Mişaaa a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Foarte.

| ZZG a răspuns:

Hai ca nu esti sanatos la cap laughing

| Prankster6 a răspuns:

Mda să ştii! Ai dreptate, majoritatea au plecat pentru că TPU a ajuns un site plin cu intrebari stupideeeeee!

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Mda cam asa se intampla laughing.Dar din pacate nu exista inca tca sad. Sa speram ca daca se inventeaza or sa plece nu? :-

Răspuns utilizator avertizat
| Me_3490 a răspuns:

Da, multi spun la anumite comicuri ca este foarte misto numai pentru a primi o panglica.

| TouchMe a răspuns:

Imi place! Cel mai bun comic. E asa original. Fara nici o greseala.

Nu vreau funda. dar daca tu vrei sa imi dai e ok. Sa stii ca nu te oblig. Faci cum vrei. Dar eu te-am pupat in c*r si merit, nu crezi?

Adica. Eu sunt noua si nu am nici o funda. Dar te iert daca nu imi dai mie.

Te iubesc love struck!

Sa nu uiti de propunerea mea :X