| maria93_7144 a întrebat:

Sunteti pasionati de counter strike? Eu da. Haidem sa discutam online despre acest shooter la http://www.cs-gothic.ro/forum/ - portal counter-strike, tutoriale servere cs si multe altele, va astept :)

3 răspunsuri:
| Roby720 a răspuns:

Este un joc super. Dami add yo_robert_4_ever si mai vorbim... poate facem si un mecismug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru meci cu clanul Gothic connect 188. 212. 106. 27:27015 - server WAR

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasati-va de el ma ca e pierdere de vreme ca si eu l-am jucat 5-6 ani si m-am lasat.acu scriu si corect cu cratima rolling on the floor
da ce e rau e ca m-am apucat de css (counter-strike source). si steam am big grin
bafta la fraguri