| anonim_4396 a întrebat:

Sweetiiiiiiiiiiiiiiiiiiii îmi dai poza?
Neata pipăl ce ma faceti? Sunt asaaa fericita azi, ce poate merge prost? Nimic, exact. (^ω^)
Atât despre mine *egoista* voi ce faceti? V-ati trezit? Hai, trezirea ca nu e weekend.

43 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Sunt treaza de la 8 ca am avut antrenament
Nu iti dau poza

| RainmakerX a răspuns (pentru Croampa):

Auzi tu...traieste-ti vacanta. Si eu ma uit la Fate Stay cate 2-3 ore pe zi dar nici chiar asa ca tine...Nu te-ai plictisit dupa maratonul acela de 18 ore? Sau nu a mai avut loc?

| raMLesS a răspuns:

Facem bine, m-am trezit fără curent şi nu curgea nici apa, am mâncat ulei pe pâine şi nu aveam unde să mă spăl aşa că m-am şters pe mine iar după 2 minute a venit lumina.

| AgentBomboana007 a răspuns:

Pentru unii este week-end! laughing
Eu merg ca am treaba. Mai vreau sa fac dulceata! :*winking
V-am pupat! :*** Pe toti!

| Doub a răspuns:

Da, ne-am trezit.
Neaţa!

| Suck a răspuns:

Da pune si tu poza cu tine pe site, hai sa facem facebook, eu am fost primul, voi urmati.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-au mai dat poze? merge vanzarea de poze bine in ultima vreme.mai ales CD-ul ala cu imagini cu croampa in care i-ai pus mustati si urechi de goblin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Sigur tu esti? Daca da, ai o fata malefica.
Puteai sa pui una si in care aveai tricou ca nu impresionezi pe nimeni.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, mersi. Cu tricou nu am, asta e de la sfarsitul clasei a 12-a, dupa banchetlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Erai beat sa inteleg, nu? laughing

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Un piclaughing) e spus ngura mea amintire de pe clasa a 12-a

| vaporwave a răspuns (pentru KillMePlease):

De luat o poate lua si de pe instagram, sa o salveze in pc sau sa copieze link-ul si stai calma, ca tot o poate posta oriunde
nu am zis c-ar face-o, la asta nu ma bag

| KillMePlease a răspuns (pentru vaporwave):

mi-am dat seama
da' oricum, dacă o pune undeva face cyber-bulling şi nu-i frumos