| Bastet a întrebat:

Timpul pentru "Întrebarea stupidă a lui Bastet"!*ovaţii*Poţi salva un user de la moarte.Pe cine salvezi?

25 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pe ladyj!
*e omorat cu pietre...*

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Pe LadyJ, şi după ce aş salva-o, aş pune-o-n pubelă love struck.

| NoChanceForUs a răspuns:

Pe nimeni. Draci de parcă te-ar salva careva.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AudImagini a răspuns:

Pe tine dragă! Eşti cea mai importantă persoană din viaţa mea!

*crede ca rămâne singură şi începe să vorbească singură*
... chiar vreau fundiţa aia...

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pe un fan metallicasmug

| DrugFree a răspuns:

Pe toti in afara de Bastet, o urasc.

| pwp a răspuns:

Pe NOname happy

| Meluma a răspuns:

Pe tine.

| Deea03 a răspuns:

@heavymetalguitar... Deci ma salvezi? smug

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Pe Quarrentongue

| Lluvia a răspuns:

@LadyJ pe mine m-ai salva?batting eyelashes

| Nimic00 a răspuns:

Pe cine-mi cade primul în faţa ochilor urlând „ Ajută-mă, că Batman întârzie şi tu eşti ultima mea speranţă!"

Deşi, aici pe TPU unicul motiv pentru care se moare este de plictiseală sau din cauza vizionării întrebărilor care conţin „exces" de gândire...

| JustMelavJustMe a răspuns:

Pe mhn si aliul llui de comicuri smug

| julyyy a răspuns:

Stiu pe cine NU voi salva: pe tine, pe Apache, CLANNAD, Caricatura, Quest, AudImagini, Piscotu, Dash, mhn24, IloveKazimir, Pastila, cRii, si multi MULTI altii!

| Caricatură a răspuns:

Pe Caricatura.

| Doodă a răspuns:

Pe Muflă thinking Sau pe fata aia...cum naiba o cheamă
Bastet.

| OneMoreChance a răspuns:

LadyJ da ce mama dracu te ei tu de pastila, de mihnea, de piscotu? vezi ca iti dau o perversa ca pe targu TPU, aa da si nu as salva fanii biberon straight face big grin smug

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Pe cine vrei
este alegerea ta

| StarMagda a răspuns:

Buna!
In primul rand pe MINE! big grin
2.Luiza (asa se numeste contul ei si din cauza pasiunii noastre pentru ceva am ajuns sa fim prietene)
3.Mufla

| cățelușa56 a răspuns:

Pe oricine imi da FUNDA

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Pe mine si plantatia de marijuana a lu` Muflahappy