| boing_5323 a întrebat:

Toata lumea stie acele tatuaje semipermanente de la mare, eu as vrea sa stiu unde pot gasi acele marcare, carioci sau ce or fi ele? Daca are cineva idee rog sa ma ajute si pe mine

Răspuns Câştigător
| criss:) a răspuns:

Din cate am vazut ele sunt facute din henna.acea substana care se pune si in vopseaua pentru par. o gasesti in farmaciile naturiste, la the body shop...probabil pudra aia trebuie pusa intr-un instrument sau o carioca speciala, pentru tatuaje...happy

4 răspunsuri:
| criss:) a răspuns:

Am gasit cate ceva despre henna.
http://www.tatuaje-temporare-henna.fad.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai pentru cehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul despre tatuaje gasesti pe www.tatuaje-modele.info

| boing_5323 explică:

Multumesc de ajutor :* tongue