| IateyourCookie a întrebat:

Sall Tpu.Am auzit de acele vopsele semipermanente care se ia dupa cateva spalari.As vrea sa stiu unde le pot gasi in bucuresti, cam cat tin, sunt daunatoare parului si cat costa. MS

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt vopsele sub formă de șampon, care se duc după 6-8 spălări. La hipermarket!
Pa, pa.

| fuckThisLife a răspuns:

La un magazin de parfumuri, vopsele sau orice altceva de genu asta te duci si intrebi de un nuantator, asa se numeste aceasta vopsea semipermanenta dar nu ti-o recomand daca parul tau este cu adevarat negru. dupa 2-3 sap se duce incet incet, nu dauneaza parului din moment ce se duce dupa cateva spalari si nu este mai mult de 10 lei

| bambi12313 a răspuns:

Pai se gasesc aproximativ la toate magazinele si mai ales la cele care au vopseluri permanente de par nu sunt daunatoare parului chiar ti-l face mai frumos si mai bogat daca pui 2-3 pliculete la o vopsire te tine si aproape o luna