| sairunfhrx a întrebat:

Toti spuneti ca t/a numai era ca inainte laughing da cum era frate inainte?

ce intrebari se puneau inainte?

Răspuns Câştigător
| Bujîe a răspuns:

Înainte nu erai tu... day dreaming.

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

NU intrebari de prost gust.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu e vorba numai de intrebari.ci si de raspunsuri.erau si utilizatorii super amuzanti,da si tu la intrebarile mai vechi, e mult, da daca tot esti curioasa.

| DaVà a răspuns:

În primul rând nu pot spune cum arăta T/A la începuturi dar fii sigură că nu erau cei cu Metin şi cs...Şi nici piţipoance.

| AudImagini a răspuns:

Darrr bro... nici atunci nu erau întrebări inteligente de să te dai cu creierul de veceu!

| ɔɐıɔ a răspuns:

Apai tu, ...nu ma face sa...
ăăăă, săăăăăă...pfiu ca am uitat

| RockaruL a răspuns:

Nu erau atatea intrebari de rahat(ca asta) si nu erau atatia useri lipiciosi si enervanti! ai inteles?!?!?!?

| CastorR a răspuns:

Ce urata e fata de la avataru tau. Si nu zicem chiar toti, numa fraerii care se duk la alta categorie si zic ca T/A e plin de nebuni.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Întocmai, că nu erau atâtea întrebări tâmpite ca asta.

| ShimmEr a răspuns:

Intrebari MULT mai destepte.

| ArcticMonkey a răspuns:

Chiar vrei sa stii cum era la inceput?
uite :http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/1900
sincer...era tot cam la fel... :-j

| auroraa a răspuns:

Era ca sucul de rosii!

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Eu nu vreau sa fie ca inainte. Eu vreau sa fie asa cum trebuie sa fie.

Răspuns utilizator avertizat
| greeneyesforever25 a răspuns:

Nu erau intrebari fara sens ca ale tale.

| Sicmao a răspuns:

Înainte „întrebările", între ghilimele pentru că erau mai mult glume decât întrebări, erau puse de persoane cu bun simţ şi nu idoate ca tine.

| OmletteDuFromage a răspuns:

Ia uite trollii de error si sosetuta. pai, idem bujie, inainte nu erai tu. (chiar daca eu sunt relativ nou).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebari mai originale, mai distractive, care chiar te acaparau. Acum sunt prea infantile, umor din desene animate, umor de carton, dar cel mai deranjant, vulgaritate in exces! Nu toate sunt la fel, dar majoritatea! Inainte intrebarile aveau si raspunsuri pe masura, acum... daca mai pui o intrebare buna, ai parte numai de raspunsuri retardate sau ceva de genul: "si ce vrei? n-am inteles! nu esti amuzant!". Bine, uneori chiar se nimereste.

Nu-i asa, Trollicioasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vorba de întrebări...e vorba că nu erau 10344901234714 tâmpiți (ca tine) de 10 ani care s-au găsit să îi „primim" la T/A.

| sairunfhrx explică:

Rawr tampita pentru ca nu sti sa raspunzi findca nu erai pe site pe vremea aia?