| GoodIdeaHaHaHaHaHa a întrebat:

TPU! Am gasit ceva foarte interesant! Stiti ce inseamna cocarda?
Cocarda = Funda ce se poarta de obicei la nunti, botezuri sau evenimente.
De ce,, COCARDA" nu poate sa fie funda?
E adevarat sau nu?
Scuze categoria nu am gasit,, Totul despre TPU!"

Răspuns Câştigător
| CheeksTheMalefic a răspuns:

Ai dreptate! Cocarda?

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

E adevărat de fals.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primit la un concurs de cercetasi o cocarda si tin sa te contrazic, este insigna, sti tu ceva de nunta dar aceea este floarea care se pune'n piept nuntasilorwinking

| GoodIdeaHaHaHaHaHa explică (pentru anonim_4396):

Da, tot funda estte!

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoodIdeaHaHaHaHaHa):

Da, nu este adevarat, daca doreai sa formulezi "Da, tot o recunoastere de merit este " te felicitationam

| OskarRM a răspuns:

Da,da,aşa e.
P.S. :,, Totul despre TPU'' e un pic mai jos.