| Lightmeup a întrebat:

TPU, ce este mai intai : Craciunul sau Anul Nou?happy >funda:

Răspuns Câştigător
| Imonettex a răspuns:

Eu una cred ca Anul Nou este primul(e in prima zi a anului, lol laughing, iar Craciunul vine dupa... logic, nu?

11 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Crăciunul Nou

| Barajag a răspuns:

Prima data este ajunul Craciunului si apoi ajunul Anului Nou...este la trivialaughing
Sarbatori fericite!

| AcidCuSange a răspuns:

Craciunul

| saymoon a răspuns:

Daca ar fi s o luam in functie de an, ar fi mai intai Anul Nou si abia la sfarsitul anului ar veni Craciunul.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Prima data este Craciunul, iar dupa Anul Nou.

Sarbatori Fericite alaturi de cei dragibig hug

O seara placutahappy

| JustBelive a răspuns:

24, 25, 26, 27 (the Cristmas, Craciunul)
31dec-1 ian(the New Year, Anul Nou)
fundita? plshappy am numai 3...

| BlackRainbow a răspuns:

Ce este mai inainte Craciunul sau Anul Nouthinking
Hmmm pai mai inainte esti ziua mea de nastere!laughing

| Lightmeup explică:

Intai este Anul Nou ca este pe 1 ianuarie si dupa Craciunul ca este pe 25 decembrie.happy

| roxxy96 a răspuns:

Craciunul in 24 e ajunul si in 25 prima zi si trecerea dintre ai e 31 dec 1 ian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciunul daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciunul desigur! Pe stil nou este pe 25 decembrie iar anul nou este pe 1 ianuarie! Depinde cine si cum serbeaza Craciunul! Pe stil vechi e pe 7 ianuarie!