| alinutzabebitza a întrebat:

Trei olteni trecura oltul inainte si inapoi,, dupa ei trecura doi inainte si inapoi... Cati olteni trecura oltul inainte si inapo?winking Cine imi raspunde corect dau fundita!happy

32 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

6. Cu tot cu Rădoi.

| Bya132 a răspuns:

Patru, pardon.

| Musique a răspuns:

3 olteni tercură Oltul.
2 înainte şi înapoi *unde ai menţionat că ceilalţi 2 sunt Olteni? Nicăieri*

| MasterOfDisaster a răspuns:

5?

| Fragile a răspuns:

4 olteni.

| MâţulMov a răspuns:

3 olteni trecura Oltul inainte si inapoi.

| CastraveteMurat a răspuns:

Radoi e oltean? thinking

| Downfall a răspuns:

Aş spune că 5, dar nu cred că e bine, că ar fi prea simplă întrebareahee hee

| Frunziix3 a răspuns:

2, pentru ca nu ai spus ca ceilalti doi sunt olteni.winking

Răspuns utilizator avertizat
| asjkldfg a răspuns:

| infires a răspuns:

3+Radoi=4.

| Bot a răspuns:

Oare 2?

| Lovelykat a răspuns:

10...dar nu sunt asa sigurastraight face

| Lovelykat a răspuns:

5 este raspunsul corect...acum mi-am dat seama

| Pufi1999 a răspuns:

0 au trecut inapo
si 5 inapoI

| Șosețică a răspuns:

Nici un oltean, ca la olteni e Jiul

| ady123 a răspuns:

3 pentru ca nu ai mentionat daca si ceilanti doi sunt Olteni

| TheBlackCrystal a răspuns:

3 daca iei ca a trecut radoi dar daca iei ca au treecut doi in loc de radoi sunt 4. FUNDA?

| alinutzabebitza explică:

Este simpla intrebarea si un copil mic stie

| alinutzabebitza explică:

O sa va spun raspunsul miercuri

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru alinutzabebitza):

De-ce tocmai miercuri si nu azi maine?happy 5 e raspunsul (e ai zis ca si un copil mic ar sti inseamna ca e simplu deci 5

| alinutzabebitza explică:

Vad ca mi-ati raspuns toti asa ca raspunsul era... E un numar mai mic par. Ghiciti?happy Cine ghiceste primul dau funda!

| Anonimus905 a răspuns:

| Meryem027 a răspuns:

Patru. Draga mea, chestia asta e facuta special pentru a fi spusa direct, caci in scris nu mai are niciun farmec, se rupe toata smecheria, pentru ca nu poti lega, mnah. Succes!

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Pai au trecut 3 olteni pentru ca cei doi nu erau olteni. Nu te oblig sa-mi dai funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E intrebare capcana.
Nu sunt doi. E Rădoi.

| DnlG a răspuns:

Unu

| alinutza_4110 a răspuns:

| yoobog a răspuns: