| sfo a întrebat:

Trei rockeri beti sar de pe un acoperis. Unul a baut Stella, altul Heineken si altul Beck's. Care loveste primul pamantul?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Aici se calculeaza in functie de coeficientul de betie. Cel mai treaz sare primul ca nu ii mai suporta pe ceilalti. Al doilea sare cel mai beat ca vrea sa vada faza de aproape. Celalalt are nevoie de un preten de bautura si sare dupa ei. E irelevant ce au baut.

| Emeraude a răspuns:

N-au mai ajuns la sol, s-au teleportat in timpul caderii la un concert Metallica unde li s-a oferit zeama de varza moca!
Nu stiu, care?

| daniDeeDee a răspuns:

Cred ca Stella are mai mult la % laughing nu stiu...

| ionoion a răspuns:

Imposibil. Daca erau rockeri adevarati ar fi baut Mona cu cola si i-ar fi lovit pamantu pe ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu intereseaza pe nimeni(am cautat pe google laughing )
Uite unul la fel de bun: Un tanar punkist se urca in autobuz. Are parul facut tepi, cu o creasta cu verde, mov si portocaliu. Hainele sale sunt un amestec jegos de piele si zdrente si nu are pantofi. Tot corpul sau este plin de piercinguri, iar cerceii sai sunt niste pene foarte colorate si mari. Se aseaza pe singurul loc neocupat, fata in fata cu un batranel care se holbeaza la el pentru urmatorii 10 kilometri. La un moment dat, punkerul se enerveaza si se rasteste la batranel: "Ce e tataie, nu ai facut nimic salbatic atunci cand erai tanar?". La care omul raspunde: "Cand eram in Marina, m-am imbatat rau de tot in Singapore si am facut sex cu un papagal. Ma gandeam ca tu esti fi-miu."