| Flav a întrebat:

Care va este berea preferata? Ce bere beti cel mai des?
Eu's fan Ursus si Beck's happy

12 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Guiness
Leffe black
Silva Black
Berea de cirese

Becks

| inna a răspuns:

Beck's and Heineken happy

| hashe86 a răspuns:

Prefer berea bruna, silva daca se gaseste, altfel ursus black.
in ultima vreme am fost tare dezamagit de ursus, fie blonda fie bruna.

| hashe86 a răspuns:

Sunt dezamagit sa vad cu nu aveti deloc un spirit nationalist, incurajati economia altor tarii.tongue
beti fratilor bere romaneasca!tongue

| remus a răspuns:

Mai mult imi place berea neagra silva si ielen pivo blonda sirbeasca.

prfml
| prfml a răspuns:

Beck's, Heineken si Ursus.

| Lorenyk a răspuns:

Imi plac la nebunie Red's sau Stella Artois.

| alexandra_1780 a răspuns:

Eu nu beau bere... dar din cate am gustat cel mai mult mi-a placut berea ceres---e italeneasca

| domidoc a răspuns:

Timisoreana

| zeDruit a răspuns:

Oricare, nu fac diferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The one and only Stella Artois...bere mai buna ca asta pentru mine nu existahappy

| DavidBeckham23 a răspuns:

Heineken.