Apache
| Apache a răspuns:

...si totusi chuck norris e membru sopa sad

| Musique a răspuns:

"Va rugam sa ne scuzati,
Producem mai putin decat furati."

| Pralină a răspuns:

Chuck Norris e cu SOPA no talking.
[abcdefuck]

| MâţulMov a răspuns:

CHUCK Noriss presedinte, eu cu el votez smug

| ɔɐıɔ a răspuns:

In orasul meu la un miting unu scria...meh,vezi tu

http://i.imgur.com/90fOs.png

| Bogdanux a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Ce nai...

| NevăstuicăxD explică (pentru ɔɐıɔ):

Am înţeles tot.

| Polaris a răspuns:

Încep să mă plictisesc de revolte...

| CastraveteMurat a răspuns:

În vremuri c**ăcioase cu toții apelăm la singurul care ne poate ajuta, SuperMan-ul lumii, eroul vieți noastre, lumina ochilor noștri, aerul pe care îl respirăm, sunetul pe care îl auzim, parul de pe creier, salvatorul pământului, ființa muritoare atotputernică, omul prezent mereu în gândurile noastre, literele din tastatură, însuși calculatorul, inventatorul electricității, al internetului, al focului și al roților, primul om ce a mers pe lună, stăpânul apelor și al întregii lumi *urmează alte titluri dar mă doare mânuța* al nostru CHUCK NORRIS!

| AnneBre a răspuns:

Cred că în momentul ăsta doar Chuck Norris ne poate ajuta.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Votaţi-l pe Chuck Norris.

| RobYnReloaded a răspuns:

rolling on the floor Mega True!
Si il vezi pe Chuck Norris candidand la presedentie.
Cum spunea unu' : Nici macar Chick Norris nu ne poate scoate din ******* asta!

| InfiniteInfinity a răspuns:

Mda. Pe o pancardă scria : Legalizați Marijuana happy!