| Kalla a întrebat:

Tu ce faci cu tigaia dry cooker?

Răspuns Câştigător
| sergiuk11 a răspuns:

Mut muntii din loc, acum eu si copii mei mancam sanatos. Dry cooker te face sa nu mirosi a chiftele in pat, asta e ideea.

38 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Oarba dupa ea!

| zurick a răspuns:

Dau in capul celui ce ma enerveaza

| єχcєєℓ a răspuns:

Prăjitură în tigaie.

| Speed99 a răspuns:

-imi fac ursuletiii de aur de la Haribo.
-mut muntii din loc.
-atrag fitilie.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Speed99):

rolling on the floorTu mă? Ultima dată *fitilie*erau topite după mine.

| W3R4 a răspuns:

Mănânc sănătos.
(cică!)

| ww2Totenkopf a răspuns:

O arunc,

| Kalla explică (pentru ww2Totenkopf):

Misto! Ai avatar de la filmul dead snow!

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Kalla):

Eu sunt colonelul din mijloc. Ceilalti sunt soldati mei loiali.

| Kalla explică (pentru ww2Totenkopf):

Ah okwinking

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Kalla):

Nu iti schimbi avatarul?

| Kalla explică (pentru ww2Totenkopf):

Si ce sa pun? Cala e floarea mea preferata! big grin

| Fridăm a răspuns:

Mă bat. Like Flynn Rider.

| W3R4 a răspuns (pentru Fridăm):

şi Rapunzel cine e?hee hee

| Fridăm a răspuns (pentru W3R4):

Cine foloseşte tigaia în scop de autoapărare, împotriva necunoscuţilorlaughing.

| W3R4 a răspuns (pentru Fridăm):

A,păi în cazul ăsta, aş pute fi eu! :3
(că odată am vrut să fac clătite, şi vărmiu m-a speriat! eu dacă aveam tigaia în mână, nu puteam să nu ripostez...plus că de abia ce o luasem, şi voiam să văd dacă era rezistentă...de aici, îţi imaginezi continuarea şi singur. big grin )

| Fridăm a răspuns (pentru W3R4):

Măcar era încinsă tigaia?

| W3R4 a răspuns (pentru Fridăm):

Nu,că de abia o scosesem din cutie.

| Fridăm a răspuns (pentru W3R4):

Atunci nu prea are farmec. Dar aşa se potriveşte mai bine cu povesteathinking
Păăi...nice to meet you, Rapunzel!

| W3R4 a răspuns (pentru Fridăm):

şi eu mă bucur, dar să nu încerci vreo şmecherie, altfel http://media.tumblr.com/tumblr_lvpcgzFEQQ1qcddlw.gif

| Fridăm a răspuns (pentru W3R4):

Îl chem pe Maximus. Îţi mănâncă ''broasca'' cât ai zice... tigaie.

| W3R4 a răspuns (pentru Fridăm):

Nu am suportat niciodată calul ăla..are aşa o faţă de Troll! laughing
Şi nu-l las să mi-l mănânce pe Pascal!

| Fridăm a răspuns (pentru W3R4):

Glumeşti? laughing E mortal Max, în multe faze. Broasca ta e mai dilie, că şi'a băgat limba în urechile lui Flynn.

| W3R4 a răspuns (pentru Fridăm):

Bine,la faza aia cu limba, chiar am tremurat şi eu...ÎU! :-S
Dar ai drepate, la unele faze mi-a plăcut de Maximus... spre exemplu http://24.media.tumblr.com/tumblr_lq12gnHWu91r0hhmwo1_500.gif

| Fridăm a răspuns (pentru W3R4):

Daa...l'ai cam pus la punct. '' - Şezi, şezi băiete. Acum lasă cizma. Las'ooo! ''.

| W3R4 a răspuns (pentru Fridăm):

rolling on the floor ador filmul ăsta!

| Seducatorul a răspuns:

Imi prajesc berea!

Imi fierb ouale!

| Maxim96 a răspuns:

Fac mancare sanatoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bat pe mama.

| τττ a răspuns:

Mut munții din loc.

| Wehes a răspuns:

Il bat pe Prigoana.

| StefaniaM a răspuns:

Dărâm munţii laughing

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Ce vrea muschiul meu.

| Kalla explică (pentru ßσьσсєℓα):

E o intrebare nu trebuie sa raspunzi cu aroganta!

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

De cand am Tigaia Dry Coocker profii mei imi dau numai 10 stiu sa inot si manac mult mai bine in plus datorita acestei minunatii pot sa beau o cafea in timp ce ma uit la TV

| samynța a răspuns:

Păi de când am tigaia dry cooker, purceii mei emit raze de wi-fi, şi au devenit fosforescenţi. :X. IUBESC DRY COOKER!

| BlueDreamsss a răspuns:

Mut muntii...Si am doua sa cant asaaa la doua piane deodatawinking