| anonim_4396 a întrebat:

Chiar este asa buna tigaia dry cooker?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E buna dar nu mi se pare a fi ceva extraordinar

| Andrada003 a răspuns:

Parerea mea este ca este o tigaie buna.Se curata usor.
O seara placuta!

| Musique a răspuns:

Așa ar trebui. Încearcă și ai să vezi.
Baftă.

| Woodenpints91 a răspuns:

Am şi eu o chestie dinasta pe-acasă. Dar de mai bine de-un an zace aruncată pe undeva, cred că a prins şi pânze de paianjen.
Da, la inceput m-a încântat, chiar iese altfel mâncarea făcută la ea. Ceva între fiert şi prăjit. Dar m-am plictisit repede.
Tot canceroasele făcute în ulei sunt mai bune.

| LolaLollita a răspuns:

Da, chiar este buna. O are cineva din familie si este foarte multumita de eahappy

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu stiu, dar după reclamele pe care le face la această tigaie, cred că da.Dar sunt sigură că nu o să fie bună o vesnicie.Toate se strică la un moment dat, nu?

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Tefal sunt bune,ca le foloseste mama laughing
Am vazut tigaia dry cooker,la teleshoping, si mi s-a parut interesant, ca poate sa prajeasca mancare fara ulei, sanatoasa, si nu stiu ce. Dimineata faina sa ai! big grin

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Nu chiar spider pen sunt bune si alea din ceramica

| CristobalMarian a răspuns:

NU, nu este buna. De ce?

Dai bani foarte multi,
Nu are calitatea de care zice la tv,
Se strica

In final, nu este buna. Nu are rost sa dai bani degeaba pe o tigaie care nu e buna, mai bine dai banii pe ceva folositor.

Asta e parerea mea!

| stella390 a răspuns:

Da,rumeneste mancarea foarte bine si daca ai putina burtica scapi foarte repede de ea.Eu chiar ti-as recomanda-o.

| Denisa20000 a răspuns:

Da sunt foarte bune, foloseste mama. Dar faza cu uleiul sau apa nu e adevarata trebiue sa pui un pic de ulei sau apa. happy

| MeritaSaMaiFiuAsa a răspuns:

Da, prietenele mamei mele spun ca este extraordinara si o folosesc mereu. Dar doar faza cu uleiul si apa nu e adevarata. Trebuie pus un pic de ulei sau un pic de apa ca sa iasa bine.

| Cristiiiiiiiiiiii a răspuns:

Dalaughing