| anonim_4396 a întrebat:

Tu ce întâmplări interesante ai trăit alături de extratereştri?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am jucat sah cu unul de pe Marte.Si l-am batut.

| zurick a răspuns:

Eu mă simt ca o extraterestră sau într-o lume de extratereștri deja.Se pune?

| Ashadow a răspuns:

Nu-mi amintesc, dooh.
E de bine?

| Seducatorul a răspuns:

Pai,mi-e cam rusine sa spun dar am fost acuzat ca am violat o extraterestra de pe o planeta invecinata, nu s-au gasit dovezi concrete asa ca imi sustin nevinovatia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Psss!
(Mi-au spus unde se afla Elodia)!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, m-am trezit exact cand m-a furat OZN-ul laughing

| Aimee33 a răspuns:

Intr-o noapte, cand dormeam, au venit la mine in camera, m-au luat si m-au dus in nava lor spatiala. surprise Acolo mi-au inlocuit creierul cu unul de-al unei maimute. silly Dupa putin timp am mers pe planeta Saturn si ne-am aventurat pe inelele planetei, eu strigand mereu:''Vreau banane!''
Astea au fost intamplarile mele interesante traite alaturi de extraterestri.
Apropo, are cineva o banana? worried

| TempestUV a răspuns:

Ne-am dat cu rolele.

| FrateleAndrei a răspuns:

Extractereştrii nu există. Sunt fiinţe imaginare ce apar doar în desene şi filme.Totusi s-au găsit probe cum că ar exista dar in momentul de faţă nu există nici o dovadă clară că extractereştrii exista.

| anonim_4396 explică (pentru FrateleAndrei):

Omule, tu chiar nu ai văzut la ce categorie e postată întrebarea?

| FrateleAndrei a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rău daca te-am suparat.
p.s am zburat cu un O.Z.N pe marte vara trecută.

| CuteKitty a răspuns:

Deocamdată, niciuna.