NOname
| NOname a întrebat:

Tu ce vrei sa te faci cand o sa fii mare?

Răspuns Câştigător
| FuckOnCocaine a răspuns:

Vreau să fiu din nou mică.

239 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pictor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa fiu inca vreau sa vad cine ma plateste mai bine dar ssi cum o sa ma descurc in viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

şăfă la oi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu mi-am dorit sa fiu medic, dar cu timpul mi-am dat seama ca locul meu nu este in medicina, ci in lumea Teatrului si a Actoriei:X...Deci vreau sa ma fac Actrita:X

| Nejmoq a răspuns:

Cântăreț.

| MaicutaMaui a răspuns:

Iubita ta love struck

| qDr0g a răspuns:

Nu stiu dastea!

| Razvanus a răspuns:

Politist sai impusc in gura pe futari degeaba big grin rolling on the floor si sai bate cu coaia la cur rolling on the floor

| coolgirl1 a răspuns:

Cred ca ghid turistic, in loc sa dau bani sa ma plimb prin tari e exact inverslaughing

| dianirys a răspuns:

Cand voi fi mare...ah, va mai veni oare momentul acela? As vrea ca sa fac oamenii fericiti; sa incerce fiecare sa devina oameni de valoare si nu neaparat oameni de succes; sa stie fiecare ca nu putem sa fim oameni obisnuiti pentru ca avem dreptul sa fim extraordinari si as mai vrea sa-i rog sa accepte dragostea lui Dumnezeu care este un adevar universal! Caci doar Dumnezeu are privilegiul sa ne abandoneze, nu si noi!

| thedream a răspuns:

Hmmm...avocata sau pediatru!

| kyDoOx a răspuns:

Eu cand o sa fiu "mare" vreau sa fiu topmodel:X sper ca asta voi devenibig grinlaughing

| baiaroxana a răspuns:

Foto model

| happyyyyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu in primul rand cand o sa fiu mare imi doresc sa plec din tara aceasta. stiind si limba germana, ma cam gandesc la Germania. deci eu as dori ceva stiinte polictice. daca am sa urmez o faculate de stiinte politice in Germania probabil vi ajunge ceva in parlament. ce spune-ti de alegerea mea?

| Anca15432 a răspuns:

Arhitectbatting eyelashes

| costy311 a răspuns:

Cand o sa fiu mare vreau sa ma fac CASNIClaughing

| ILINCA_5462 a răspuns:

Eu vrea sa devin prezentatoare tv!

| GnoM a răspuns:

Vreau sa fac desene animate laughing ^^

| RocKerTaMikkkaOoO a răspuns:

Vr sa cant la chitaralaughingsi sa dau concerte! \m/

| Alexandra_5211 a răspuns:

Vreau sa devin medichappy Inca nu m-am hotarat daca stomatolog sau altceva... dar medicbig grin.

| Razvi_6601 a răspuns:

Politist Sef :d blushing

| theutza_5265 a răspuns:

Raspuns T/A : caine
Raspuns serios : psiholog
tu?

| kidu_9369 a răspuns:

Hhhhh un bun roller bai bun decat sunthappysi sa plec in state si sa ajung vedeta cu rolele

| robert_1460 a răspuns:

O sa ma fac miliardar

| Madalina_2593 a răspuns:

Veterinar,doctor,secretara,contabila,regizor de filme una din ele

| emanuel2121 a răspuns:

Informatician 10010011101110001001100110101011000001

| laura_1343 a răspuns:

Eu când o să fiu mare o să mă fac.thinking profesoară

| iulia_1183 a răspuns:

Cantareata,actrita

| iulia_1183 a răspuns:

Super model

| elly_7446 a răspuns:

Cand o sa fiu mare vreau sa ma fac politistasmug