| Bastet a întrebat:

Tu cum te scoli?

18 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Păi de fiecare dată când cineva de pe TPU crede că sunt băiat îmi crește un penis. Îl masez încet, apoi mai tare, apoi cu mișcări repetate... și apoi iustinel1999 îmi face sex oral.

| Bya132 a răspuns:

Deschid ochii zic: " Inca o zi, inca o zi din vacanta dusa, scoala idioata"! si in pun perna pe cap big grin.


P. S. - ma trezesc extrem de greu

| Bastet explică:

@AndreiEo si @Tudorrrr


ma trezesc goala...nu intreba de ce

| pinguinuVerde a răspuns:

Mamă şi când vad cum se scoală, îmi vine rău. --Băi, era vorba de mine, nu altceva.
Pun mâinile pe p... thinking pe pat, şi mă uit la... tavan. Îmi scol. picioarele din pat si le pun jos. De aici se înţelege treaba. *se uită diabolic*

| DaVà a răspuns:

Ma trezesc cu moaca lu` frete-meu in fata, il bat ca ma enerveaza si ma cearta mama ca am dat in animal happy tu?

| DaVà a răspuns:

@BastetJeleste TPU de ce te scoli goala? Chiar sunt curios!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Incinsa

| Pisicuța a răspuns:

Extrem de greu[se zice ca cei care se nasc noaptea sunt activi atunci, si nu prea sunt activi dimineata, deci asa e si in cazul meu].
Si cu toate pilotele, paturile, pernele jos, cu toate frigurile pe mine.

| pwp a răspuns:

Mai intai deschid ochii si apoi ma ridic din pat


bye-bye

| Loome a răspuns:

"devreme"
Ieri m-am sculat la 2.
2 dupa pranz.

| BruneTTe a răspuns:

Greeeuuu laughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

laughingca in aceasta dimineata dau cu capul de dulap si ma trezesc eu daca nu imi opresc alarma si ma pun la loc ma trezesc colegi cand ma suna ca de ce nu am ajuns inca la scoala.

| TwixulDrept a răspuns:

Eu ma scol ciufulita big grin tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma scol cu macaraua
Eu mi`o scol cu puterea mintii
ps. daca nici cu puterea mintii nu poti sa ti`o scolo atunci nu incerca nici cu macaraua ca nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu apa rece ca gheata pe piept sau burta.





Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma scol mahmur in c*r.

| Chriss_5780 a răspuns:

Adormita

| ioana2345 a răspuns:

Imi suna alarma(care btw este enervanta la maxim. trebuie sa rezolv 2 exercitii de matematica sa se opreasca din cantat!) < asta este cea mai buna metoda pentru a ma trezi. apoi dupa ce le rezolv aprind televizorul. adorm iar. dupa o ora aprox. vine tata si ma trezeste, tipand la mine. cam asa ma trezesc eu. happy

Întrebări similare