Apache
| Apache a întrebat:

Twilight trailer reactions :
http://www.youtube.com/watch?v=RJNOAtAbzWo&feature=playe r_embedded
*vine 2012...*

5 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

* Amin *
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| DrunkShepp a răspuns:

I'm so scared...mai bine ma duc sa molfai un bakerolls. saracii oameni sunt mai bolnavi decat bunica cand a aflat ca vecinul de la 3 are bilete la festivalul ''sai l-ai l-ai codita l-ai''(festival de muzica populara)

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Mie chiar imi place Twilight. Si ce? Suntr o proasta? O handicapata? Nici nu imi pasa. Sunt ce vreau eu. In spatele acestui film stau oameni care muncesc si au muncit si nu vad de ce faceti fite si alte alea. Filmele nu sunt la fel ca si cartile ceea ce este foarte adevarat, dar chiar nu trebuie sa va bateti joc. Pana la urma sunt si ei oameni, cu vicii sau fara. Nu e nimeni perfect.
Sper ca v-am facut sa intelegeti ca nu este corect ce faceti.

P.S.:Astept stupidurile!

Apache
| Apache explică:

@NoOne.nimeni nu rade de tine ca iti place twilight ...parerea ta, si o respect!
.rad de tine daca faci ca retardatele alea!

| ISaidHelloToMe a răspuns:

@Apache Am ras pana s-a rupt scaunu' nu am facut nicioadata asa. Desigur, abia asteptam trailerul, dar nu chiar in felul asta deoarece de curand am devenit o fana Twilight.