| ProjectJackpot a întrebat:

Uitati aici :10 lucruri pe care NU trebuie sa le faci atunci cand esti prins cu amanta in pat! http://www.youtube.com/watch?v=DaC8mC_MGYs. E bestiala, nu mai puteam de ras (cred ca vecinii o sa cheme politia din cauza rasului meu agasant). Voi ce spuneti? (in legatura cu clipul, nu cu rasul meu):)):)):))

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Lol. Da, super tare! "Nu ti-am spus? M-am angajat, ca sex-tester." rolling on the floor Si vecinii mei s-au cam trezit (cred). Dar pana la politie, sper, ca nu se va ajunge. big grin
As mai adauga varianta a 11-ea: "Ajutooor! Sunt violat!". Ce mai conteaza, ca el e peste ea si nu invers? oh go on

2 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Daca ai intelege limba germana ar fi mult mai de ras. Din pacate traducerea lasa de dorit.

| carminaburana43 a răspuns:

Mie sincer nu-mi vine sa rid deloc. Dar mersi pentru intentie.