| skittles1313 a întrebat:

Luuuuuume! Fani Justin Bieber! Uitati`va urgent aici si spuneti`va parerea aici in legatura cu asta :O. Sa dezbatem aici daca este adevarat sau nu. Mie nu`mi vine sa cred asta! :|

http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded

24 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da, e adevarat! Si Tom si Jerry se alearga prin bucataria mea, iar motanul meu citeste in camera de zi. straight face

Nu e adevarat, insa aici toate fanele lui Justin Bieber ati dat dovada ca nu il iubiti absolut deloc! Cum aflati ceva rau despre el, gata, va schimbati parereastraight face Nici nu meritati sa va numiti fane.
Justin Bieber exista. Cu vocea lui naspa si melodiile lui comerciale, dar exista. Ai dreptul sa il asculti, sa iti placa sau sa nu iti placa. Dar de la a nu iti place Justin Bieber si pana aici ( a face o stire falsa despre el) e distanta marestraight face Indiferent cum ar fi el, oricata faima pe nedrept ar castiga, tot nu merita sa i se intample asta. Parerea mea.

Pa, pa.

| cristianorudi7 a răspuns:

Luuuuume, fatalaul de justin bieber are o noua prietena, hai sa ne taiem venele luuuuuuuuuume

| Artemisia a răspuns:

Doamne ce prostie gogonata.
Iar tu trebuie sa crezi?

Am vazut miciuni mai mari decat aceasta, cum ar fi o poza cu un nene care se presupunea a fi Lady GaGa before the fame laughing

Apoi de JB am vazut ca a murit, ca se va casatori cu Miley Cyrus, ca vrea sa se sinucida, ca s-a sarutat cu o fana, ca el de fapt este fata bla bla bla

Tu nu trebuie sa crezi toate minciunile astea.
Junstin Bieber e baiat, canta, traieste, nu se casatoreste, are 16 ani, si gata, cu asta basta laughing

Mai da-ti si lui pace ca si el este om! si el are o viata pe care trebuie sa si-o traiasca.

Ma gandesc cat mai este pana cand cineva va posta pe youtube:
Justin Bieber la tualeta, ca mai asta lipsea, da nu! fanii oricum i-au vazut popul deja, sa nu uitam de vacanta starului, care a fost fotografiat de paparazzi bagaciosi.
Sa nu uitam cum paparazzi l-au bagat in mormant si pe MJ, deci ar trebui sa o lase mai moale, ca mai sti tu ce vedete mai urmeaza.
Oricum multe au fost afectate.

| pwp a răspuns:

Oaw!
chiar e adevarat?
parca nu-mi vine sa cred!

| Laura a răspuns:

Doamne miluieeeeeșteeee not worthy

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Daca nu suntem fani nu raspundem?raised eyebrows

Infineoh go on, oricum nu ii adevarat!winking

| AshuraElric a răspuns:

Pe asta îl iubiţi voi?rolling on the floorrolling on the floorCe ţeapa v-ati fi luat daca ar fi fost adevaratrolling on the floor

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Lol. m'a socat rolling on the floor) nu's fan jb... dar nu rpea cred ca asta e adevarat.

| Black_Cherry a răspuns:

Nu sunt fana Bieber dar e o farsa dhuu. S-a anuntat asta.

| GuessWho a răspuns:

Lasa`ma bastraight face
Nu pot sa credstraight face
Imi placea asa de tare d ellove struck
Vocea, imbracamintea, ellove struck
Nu sunt o innebunita dar era cel mai tanar din toti. day dreaming
Nu pot spune nimicstraight face
Daca zic ca e adevarat.nu`mi vine sa cred.
Daca zic ca nu e adevarat.ne contrazice stirea aia.straight face

| FanMJJ a răspuns:

100% adevarat

| sweetlollypop a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu zic ca e adevarat!

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriella10 a răspuns:

Insa.Dece "astia" scuzati adresearea.care nu il plac pe Justin."Sa moara""Handicapatul ala""cel mai prost." etc.am vazut si la alte intrebari.Deci? de ce pentru. simplu fapt ca nu va place muzica lui?
Sincer.NICI mie nu imi place.adica nu am nimic cu el insaaltora le place si gusturie nu se discuta. nu asult melodiile lui si asa mai departe.Insa nu mi se pare normal sa incepi sa jignesti pe cineva doar fiindca nu iti place.[asta e referitor la cei care dau raspus de genul in nici'un caz la tinewinking]
Cat despre. Filmulet.
NU este adevaratrolling on the floor cel putin 90% sunt sigura.
Pai. daca ar fi fost adevarat inseamna ca Miley."Hannah Montana"laughing cum ii ziceti voi.Era si ea moarta demult.Asa ca.neah:-J

| sk8terkid12 a răspuns:

Asta a fost buna nu stiu pai atunci sa-l aresteze si sa vedem daca e adevarat nu stiu ce sa spun

| sk8terkid12 a răspuns:

Pai am auzit mai multe ca jonas brothers erau niste tipi de 40 de ani care au ascultat metal si au format formatia asta ca tot asa sunt pedofilili

| sk8terkid12 a răspuns:

Haha ce abureala astia cu stirle lor nu ma sa sperie oameni de aia nu ma uit nici o data la stiri urasc stirile si dramale lor ahh

| ladygaga a răspuns:

Sincer, m`a socatstraight face dar nu cred ca e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o farsa.Cat de handicapat mintal poti sa fii sa crezi asta. E OnionNN, nu CNN.Asa ca taceti dracu din gura odata ca m-am saturat de voi, tampitilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ar fi sa moara Justin Biberon asta.SA MOARA ma intelegi.Numai voi astea disperatele credeti idioteniile astea si comentati aiurea pe TPU.Am uitat...sa muriti si voi astea cu intrebarea stupida!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e un pedofil(adica face prostii cu copii). Si vine dupa toate fanele JB. A fost deja la mai mult de 5000, si mai urmeaza Romania. Fugiti toaateee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooooooooooo! Doamne cum sa putut face una ca asta? crying

| rogvaiv10 a răspuns:

Hey sorry nu credeam ca o sa luati in serios gluma aia

| Alex_4319 a răspuns:

DC crying se intampla asa chiar