PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Uitati aici! si mai ales numarul de vizionari! - si mai zicea nu stiu cine de bieber ala...

http://www.youtube.com/watch?v=6Jlv8F9cerA&feature=relat ed

12 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Oh, holly LOLlaughing

ce mai commenturi avea clipul...

Justin Bieber should by crying with tears of blood!devillaughing

| Bastet a răspuns:

@dorotich

e un mit:ia o cola si drajeuri mentolate si pune drajeurile in cola si o sa aiba reactia din clip
sau am vazut cu pastile antiarsuri

nu crezi? incearca:devil)

| Bastet a răspuns:

@dualpersonality

asa-i...nu asa ca Robert Pattisonhee hee rolling on the floor

| Bastet a răspuns:

@dualpersonality

i hate myself... but in 3 hours it's my birthday big grin forgive mesad

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie nockie  nockie nockie nockie nockie

| DeNyyy a răspuns:

rolling on the floor. Doamne iarta-ma.laughing

| QuadruplePersonality a răspuns:

U a a a u straight face

si nici macar nu e prea frumoasahee hee

| QuadruplePersonality a răspuns:

@Bastet
Off, mai prins rolling on the floor
Nu trebuia sa iti zic atunci :-

| QuadruplePersonality a răspuns:

@Bastet

ohh, of coursebatting eyelashes
happy bday big grin

| dorotich a răspuns:

laughing)) Adv. Bieber e nimic pe langa tipa asta pe care nici nu stiu cum o cheama oh go on...
Da' ea ce vrea sa arate de fapt? Ca pune nu stiut ce pastila in cola sau ceva si explodeaza? Sau ce? ca nu m-am prins:dd

| escene a răspuns:

Wtf?
rolling on the floorrolling on the floor chestia asta e penalaoh go on