| SladeWilson a întrebat:

Uitati-va ce face face nebunul acest cu masina:
http://www.youtube.com/watch?v=HqGsT6VM8Vg&feature=playe r_embedded

8 răspunsuri:
| ady123 a răspuns:

A aparut Ashdow in ecran.

| zurick a răspuns:

? v=wZMZdQzoQgo

| Ashadow a răspuns:

Am avut de la inceput o oarecare retinere in a da click pe link, prima data m-ai prins cu sonorul la maxim

| ww2Totenkopf a răspuns:

Norocu tau ca ascultam asta in timp ce ma uitam la videoclipul tau:)www.youtube.com/watch?v=tHNsQEd5Qow

| Klaryssa a răspuns:

OOoooo.....mdeahh.e dragut.cred ca am vazut-o de 15 ori. singura data cand m-am speriat a fost la 5 ani dar macar mai am unu care crede ca ma poate speria usorwinking

| DARCEINGEĂL a răspuns:

E veche