| CriCri a întrebat:

Uite cum iti dai seama ca un barbat e gay:))

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0&tx=92&ty=61

7 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Poate le ducea gunoiul thinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Mie mi-se pare normal. Daca omul nu a venit la plaja ci a trecut pe acolo in drumul lui spre o anuma destinatie ca sa-si mai clateasca ochii, si poate ca directia privirii lui este la alta nudista (sau nudist) care nu este in campul nostru vizual! Oricum, in afara ce cele doua ramase in urma sunt altele mai la departare in directia in care merge el! Sau poate ca merge sa faca plaja mai departe si nu vrea sa defileze pe plaja cu "steagul" ridicat!

| Minty a răspuns:

laughing)))) tare poza

Eu credeam ca gay sunt aia care merg mai cracanati.hee hee)

| Bebelushaaː a răspuns:

laughing)) rolling on the floor)
Cred ca era nevastisa in spate si de frica, s-a uitat in alta parte
laughingOricum faina rau poza.

| Glamour612 a răspuns:

Poate ca nu le. a observatlaughing
Totusi.trebuie sa fi prea prost sa mergi imbracat pe plaja.la el zici ca e toamnalaughing)
Tare raw pozalove strucklaughinglaughing

Mky:]

| Cathy_1290 a răspuns:

Prea tareeeee laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu se uita dupa fete