| Cookieツ a întrebat:

Cum ar trebui sa ii spun unei coafeze ca vreau un breton de asta: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0&tx=81&ty=66
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| overdose90 a răspuns:

Aaaa e foarte usor. E un breton filat, tuns usor asimetric, adica mai lung intr-o parte, si coafat ca sa stea asa, asta e secretul happy.

Ii zici pur si simplu sa iti faca bretonul intr-o parte si filat puternic.

2 răspunsuri:
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Scoti poza la imprimanta, color sau alb negru daca nu ai impr.roaga o prietena. ii duci poza si ii spui daca vrei vreo modificare.
bye:*

| LoveAngel223 a răspuns:

Breton intr-o parte ii explici cum arata cel mai usor sau ii duci o poza