| MrsBrunetzyka a întrebat:

Uite: VREAU RASPUNS OBLIGATORIU /ce culoare imi daruiesti? ♥ Negru=Te urasc ♥ Violet=Esti special/a ♥ Rosu=Te iubesc ♥ Maro=Esti nebun/a ♥ Galben=Esti sexy ♥ Gri=puiut mic ♥ Albastru=Esti viata mea ♥ Alb=Esti un inger ♥ Verde=Esti foarte dragut/a ♥ Portocaliu=Impuscaa-te! ♥roZz=te ador (scuze de mass l-am primit si eu ) da mai departe si vezi ce culoare primesti.
Nu ar fi interesant raspunsul : Negru si mai bine portocaliu. [ te urasc si mai bine impusca'te ]?

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Gri=puiut mic dupa pozawinking

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sau cacaniu in dungi, ce inseamna... Firar massurile de ras sa va fie, copii copaci!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Lila in dungi cu picatele=dispari!

| pinguinuVerde a răspuns:

Roz bombon cu picăţele...

| NOBODY a răspuns:

Cacaniu in dungi portocalii

| Elena1234456 a răspuns:

Foarte tare raspunsul tau laughing

Răspuns utilizator avertizat
| 3rdWW a răspuns:

Violet. portocaliu! ♥

| uǝʞɔıp a răspuns:

Maro

| BastetReloaded a răspuns:

Auriu:mi se rupe de tine

| CastorR a răspuns:

MARO!
Funda pentru adevar?

| CookieșiParty a răspuns:

Alb,galben,maro.

| Furculingură a răspuns:

Maro

| ღdiaღ a răspuns:

Alb

| Cartitza a răspuns:

Portocaliu...

| Iris96 a răspuns:

Portocaliu laughing