| totElodia a întrebat:

Ultimul episod din Burlacita incepe in doar 1 minut pe Antena 1. Nu injurati ca v-am zis.

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Http://myfacewhen.com/3/

| Pralină a răspuns:

Mda, nu a ales pe nimeni...

*injura*

| Bujîe a răspuns:

Eu nu mă uit la c*rveta aia.

| Loveis4free a răspuns:

*arata degetu*
ce? nu te-am injurat

| LittleSue a răspuns:

Uuuuuuu
ce interesaaaaant
sa ne aruncam toti in fata televizoarelor sa vedem cum isi ia dragusanca barbat ca la piataaa

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

*injura*
stai calma ca nu te injur D:

| SuntUnCartof a răspuns:

E reclamasad
laughing

| SuntUnCartof a răspuns:

Nu a ales pe niciunul._. ce vacalaughing
de ce nu a zis de la inceput? ca ''iubeste pe altcineva''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si acum, 10.09 pm, s-a anuntat ca burlacita n-a ales pe nimeni. Noapte buna!

| cata_4290 a răspuns:

E o terminata,o taranca si o falsa dar uite ca te tine in fata tv-ului,nu ramane cu niciunu, mai ales ca e bote la mijloc, BRAVO bote.ati vazut cum isi aminteau de trecut.jeje.

| cata_4290 a răspuns:

Ce varza e frateeeee,vrea si ea sa se dea cu parasuta,pai nu e ea una, si-a batut joc de aia la greu, bravo lu jilavuuuu...

| cata_4290 a răspuns:

Na.bote uite-l, e p.sata toata...jeje