| nonny50 a întrebat:

Un american care traieste in Florida poate fi inmormantat la New York? thinking

11 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Da' ce cauta acolo? s-a ratacit?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

E a15a oare cand aud tampenia asta pe TPU! mars de aici!

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Daca mai traieste de ce este asa ofticat?

| sceptic a răspuns:

Traieste incahappy

| MiHaI a răspuns:

Daca esti prost poti fi mai destept?

| HrănescPorciCuLingurţa a răspuns:

Dacă New Yorkezii înmormântează oameni vii, atunci da, poate fi înmormântat acolo.

| nonny50 explică:

@fetitaCUmistourile : a15a oare? laughing Greu de tine! Get a life! l-)

| nonny50 explică:

@maniac : Ai un thumbs up de la mine! laughing

| Derpescu a răspuns:

De ce sa fie inmormantat daca nu e mort?

| maniac a răspuns:

Baii fetita cu mistourile de ***rolling on the floor du-te si mananca niste prajime tata, capu ala il tii degeaba pe umeri, vezi poate ti se scurge din ureche putina mintewinking apoi cu zeama aia de mintelaughing o pui frumos intr-un ghiveci si astepti pana creste un creier pe care il poti folosi ca vad ca zeama asta nu prea te ajuta la gramaticarolling on the floor

| alexuuu12 a răspuns:

Hey...cand moare...desigur