| zuzumic a întrebat:

Un ardelean vine in acasa mai devreme de la camp si aude zgomote in dormitor. Se duce in fuga si-si gaseste nevasta dezbracata complet, intinsa pe pat, transpirata si gafaind...
-Ce-i ma nevasta, ce ai?
-Am infarct... zice ea.
Ardeleanul da sa fuga afara sa cheme pe doctor, cand copilul lui de 4 ani zice:
-Tata, tata, unchiu' Gheorghe este sub pat in pielea goala... Ardeleanul fuge inapoi,
ridica patura si-l vede pe Gheorghe sub pat dezbracat si zice:
-Pai bine ma nenorocitule, nevasta-mea moare de inima si tu umbli ca un bezmetic prin casa in pielea goala de-mi sperii copilul...

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Doi soti iau cina intr-un restaurant elegant. La un moment dat apare o tanara foarte sexy care il saluta pe sot intr-un mod foarte intim.
Sotia il intreaba pe acesta:
- Cine e tipa asta obraznica?
- Amanta mea, ii raspunde sotul.
- Nu ti-e rusine? Sa stii ca imi iau lucrurile si plec la mama!
- Foarte bine, ii raspunde sotul, dar sa stii ca atunci adio shopping la Milano, ski in Alpi si croaziere pe Mediterana!
Sotii mananca in tacere iar dupa o vreme intra in local prietenul familiei, la brat cu o tanara blonda, sexy si foarte eleganta.
- Cine-i tipa cu care este amicul tau?, intreaba sotia.
- Amanta lui.
Dupa cateva minute de reflectie, sotia exclama:
- A noastra-i mai frumoasa!

13 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Mama are trei fiice si le marita pe rand. Apoi le scrie si le intreaba cum se inteleg cu sotul in luna de miere.
Prima zice: Bergenbier. Mama nu intelege la ce se refera dar apoi vede reclama la TV: satisfactie pana la ultima picatura. Mama se linisteste, fiica e ok.
A doua fata raspunde tot codat: Kent. Mama nu intelege dar vede reclama cu "ultra long, ultra strong" si se linisteste.
A treia fata scrie: British Airlines. Mama se uita la TV sa vada reclama... si cand o vede, lesina: "7 zile din 7, de trei ori pe zi, in toate directiile

| Leea1234 a răspuns:

Doi pitici se duc la prostituate. Isi ia fiecare cate una se duc intr-o camera, fiind pudici sting lumina si trec la treaba. Al 2-lea pitic, fiind stresat ca toata noaptea primul pitic a strigat intr-una "1.2..3.Si! 1...2...3...Si!", ii reproseaza ca a fost galagios:
- Din cauza ta nu am putut sa fac nimic, am fost crispat, stateam langa ea in pat, era asa frumoasa si nu am fost in stare sa am nici macar o erectie
- Bine ca tu macar ai putut sa te urci in pat...

noapte buna!

| maryana5 a răspuns:

Lool rolling on the floor

| gabitza05 a răspuns:

Bulă face o gluma de 1 aprilie:
- Mamă, vezi că tata s-a spânzurat în garaj!
Fuge mă-sa în garaj, nimic… Apare si Bulă:
- Hă, hă, hă! Păcăleală de 1 aprilie: s-a spânzurat în pod!

-Tata , imi dai imprumut o mie de lei?
-Pina cind?
-Pina nu-ti dau eu vro’ doua…

BUN: Sotia ta nu vorbeste cu tine.
RAU: Vrea sa divorteze.
FATAL: E avocat.

Bula era taximetrist şi vede o baba care mergea încet pe trecerea de pietoni. Nervos, Bulă striga:
- Muie babă!
- Baiete, fii bun si du-mă şi pe mine acasă că îs bătrână!
- Bine, urca.
O duse Bulă acasă pe baba, şi la coborâre baba întreabă:
- Spune-mi totuşi, ce înseamnă muie?
- Păi...multă sănătate şi multă viaţă!
La care baba cobora şi zice:
- Muie taximetristule!

Bula se apropie de o colega de clasa si ii spune:
- Poti sa-mi dai fotografia ta ?
- Da' ce, nu poti sa dormi fara sa te uiti la mine? Ma iubesti asa de tare ?
- Nu. pur si simplu colectionez pokemoni!

| I'm just me a răspuns:

Doi ardeleni stau de vorba:
- Auzi, mai Gheo', daca eu ma culc cu nevasta-ta, cum se zice ca suntem: veri, cumnati, cuscri?
- Mai Ioane, eu cred ca se zice ca suntem chit.

| cLaudYu a răspuns:

Foarte tariii!laughing

| amalyutza a răspuns:

Dap foarte tari laughing:p

| Betty18 a răspuns:

Tarelaughing

| DoomNEzeu a răspuns:

laughing) tare rau

| zuzumic explică:

laughing va multumesc tuturor pentru raspuns. si celor care au pus si eu un banc va mltumesc ca m.aty facut sa rad :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi ca mi-ai inveselit noaptea.

Vise pufoase :*

| marie a răspuns:

Prea tari astea!laughing

| monika_9877 a răspuns:

E tare