| St!L a întrebat:

Un elev se duce la cantina si singurul loc liber este langa un profesor. Neavand ce face, se aseaza acolo. Profesorul spune:
- Porcul nu-i este prieten porumbelului.
Studentul raspunde:
- Bine, atunci eu am zburat.
Enervat la culme, la examen, profesorul ii pune studentului cele mai grele intrebari, dar acesta raspunde la toate. In cele din urma, profesorul il intreaba:
- Vezi pe drum un sac de minte si unul de bani. Pe care il iei? - Pe cel cu bani. - Eu l-as lua pe cel cu minte.
-Elevul: Fiecare cu ce n-are... Profesorul, furios de-a dreptul, ii scrie pe lucrare "BOU". Studentul merge la el si ii spune: - Domnule profesor, v-ati semnat, dar nu ati trecut nota!

7 răspunsuri:
| I'm just me a răspuns:

Misto banc

| ViVi a răspuns:

Da da laughing @marius231 ar trebui sa devina expert de bancuri pe TPU

tare banculaughing

| bluerose a răspuns:

Super...nu-l stiam laughing

| Tn a răspuns:

Tare bancul dar raspunsul pe scurt e cel pe care la spus elevul pentru ca avand minte ajungi departe nu se spune asa deci daca il ei pe cel cu bani nu iti poti cumpara minte rolling on the floor happy

| miha_3376 a răspuns:

bravo marius231winking rolling on the floor

| razvan_3404 a răspuns:

Super!

| dyana_8024 a răspuns:

Bai marriuse tare bancu imi place