| FieraTeodorAndrei a întrebat:

Un om bogat s-a dus pe o insula plina cu restaurante de lux si a comandat o ciorba de curcan, după ce a luat o lingura s-a aruncat pe geam. De ce s-a aruncat pe geam? Dau fundă

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

A gasit epoletii curcanului in ciorba pusa in gura. big grin

| darrio2007 a răspuns:

Era ciorba de porumbel.

| RAY a răspuns:

Insula era insati o oala cu ciorba de curcan

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca pe insula aia traiau numai canibali si nu existau curcani happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

A vazut pretul unei ciorbițe, 3000 de euro, l au confundat cu Gigi Becali, el ar fi cerut brînză de oaie si un pahar cu lapte, totul la 1000 de euroi.

| UserRo10 a răspuns:

Stiu faza. Era cu un porumbel. E ceva legat de fiisu sau pe acolo. L-a mancat pe fiisu si un curcan era in preajma