| ThisIsSucks a întrebat:

Un pinguin se legana...(continuatibig grin.)

funda*

Răspuns Câştigător
| Puţifer a răspuns:

Şi acel pinguin.
Boc se numea.

8 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Iiiiiiiiiiiaiiiiiiiiiiiiiiaaaaaoooooooooooooooooo!

| Musique a răspuns:

Dar,pe capul altcuiva

| sabilopod a răspuns:

Sau nu.

| Reew a răspuns:

Un pinguin se leagana pe un ghetar si pentru. ca nu se topea, a mai chemat un pinguin
Doi pinguini se leganau pe un ghetar si pentru ca nu se topea, au mai chemat un pinguin... Si tot asa

| Deea2900 a răspuns:

Un pinguin se legana pe un ghetar si pentru ca se crapa a mai chemat un pinguin.
Doi pinguini se leganau pe un ghetar si pentru ca se crapa a mai chemat un pinguin
Si tot asa.(nu are rost sa citesti aici)

| Almătte a răspuns:

Un pinguin se masturba pe o panza de paianjen.

| alexandra199711812 a răspuns:

Cu un vibrator in cuuur!hee hee

| Sofia08 a răspuns:

...pe o pinza de paianjen, si fiindca ea nu se rupea a mai venit un... pinguin (ch)