| ButelieCuPetrol a întrebat:

Un top 10 al trolilor si al comicarilor actuali.

Personal:
10.Vacutza
9. Evolution
8.FragutaCuCiocolata(nu stiu sigur daca e, dar imi place numele big grin)
7.HugeLol
6. Loome(sper sa nu te superi big grin)
5.Nobody
4. Dicken
3.MHN24
2.Mufla
1.Cretaker big grin

Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| NOBODY a răspuns:

Pe toți îi știu, dar ăla NOBODY nu stiu cine naiba e

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cu primii 6 sunt de acord dar pe ceilalti nu-i stiu

| Muflă a răspuns:

Ce-i ăla trol?

| Muflă a răspuns:

Modestă*
De ce mă face toată lumea băiat? D:

| Bya132 a răspuns:

Ai pus-o pe FrăguțăCuCiocolată la lista cu troli doar pentru că îți place numele?
FrăguțăCuCiocolată, fără supărare!

| Bya132 a răspuns:

@Muflă, doar ai puleți...

| giuly a răspuns:

A 6a si inca numar

| Sconcsiş a răspuns:

N-am auzit de FragutaCuCiocolată, de Evolution şi de Vacutza

| Criiiiiiiis a răspuns:

Pai asta ar fi clasamentul meu :

1. Nu exista
2. E ca la 1.
3. Voi trece peste 4, 5, 6 raspunsul e ca la 1,
7. Nu va exista 8, 9,
10. Nimeni.

| Loome a răspuns:

Tipa aia, Loome, e un geniu.

| Yep a răspuns:

Mufla pe 1 Dbig grinbig grin:
Cretaker e prea inteligent pentru mine.D:

| ButelieCuPetrol explică:

Lol,intrebarea asta a fost un fel de capcana pentru troli ca sa-i ademenesc big grin

| ButelieCuPetrol explică:

Mufla e modest...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6. NOone (nu te supăra Lumeţă)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine că am scăpat de unii laughing
Era un copil tembel pe aici HarryPotter...mă închinam când auzeam cum dă din clanţă laughingCredea că nu merge la o şcoală, pardon grădiniţă normală,, ci la Hogwarts laughing. Eram pe alt cont...Dovadă că părinţii nu se îngrijesc de activitatea odraslelor.Văd că nu mai are cont slavă bunicii!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu scuze, ai zic actuali...Eu am dat ex de unul clasic... poate mai are conturi acum straight face HarryPotter, o să mă blestemi rolling on the floor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Amalia, te-am blestemat cu Nefolositor si Stupid, pentru ca nu stii despre ce vorbesti!
Ba mai are cont, dar l-a parasit din cauza adevaratilor trolli ce pusesera ochii pe el! Acum a trecut la alta reteta!