| alindoolce a întrebat:

Un tren electric pleaca de la craiova cu 120km/h in ce parte se duce fumul de la locomotiva?

13 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Cred ca in creierasul tau...

| Bishop a răspuns:

Ce fum bey, daca e tren electric?!

| kh1ss a răspuns:

Daca e electric, e logic ca nu e cu fum.

| adi a răspuns:

Depinde de viteza si de directia vantului atunci cand porneste incendiul.

| cLaudYu a răspuns:

rolling on the floorTare asta laughing Tren electric cu fum

| kathessa a răspuns:

Fumul se duce in directia din care curge curentul prin fire...

| annda a răspuns:

Depinde pe care geam fumeaza big grin laughing

| troxanici a răspuns:

Daca e electrica locomotiva nu scoate fum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca tie ti-a venit inspiratia de cand te-ai tuns si ai observat ca fetele se uita mai mult dupa tine.sa inteleg ca esti din craoiva, piti? vrei sa auzi si raspunsul la intrebare, banuiesc:este tren electric, daca asta asteptai sa auzi, asa ca nu scoate fum.si tot nu mi-ai spus ce marca este telefonul, mor de curiozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Locomotivele cu aburi sint istorie de mult, nu mai baga nimeni carbuni sub cazan, de ceva vreme s-a descoperit electricitatea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In spate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trenul electic nu scoate fum!

| alindoolce explică:

Sunt din bucuresti si telefonul e samsung e-250