| cristi202 a întrebat:

Unde esti?

Sa zicem ca eu sunt acum cu capul in nori. happy
Tu?

Tine cont de categorie - T/A!

Răspuns Câştigător
| EcceHomo a răspuns:

In camera de tortură(la sală).
Peste 30 minute voi fi cu gura plină... de frişcă(primul popas-cofetăria).happy

33 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Condamnat la moarte pentru ca ma m luat dupa voi, toata ziua ray insoarate asa ca m-am gandit sa ma insor, acum partea a doua urmeaza nunta si astept donati ca sunt falit, sper ca ai banii in buzunare daca ai de gand sa cazi in cosul meu

| cristi202 explică (pentru RAY):

Bani pentru nunta lui RAY? Intotdeauna vor fi citiva prin buzunare... happy

| RAY a răspuns (pentru cristi202):

Cristy esti invitat la nunta, asta dupa ce aterizezi iar pe pamant desigur

| RAY a răspuns (pentru cristi202):

Sa te intreb ceva tu fiint mai matur, de ce naiba cand vrei sa faci un bine pari mereu de prost sau rau? tragi atentia unui om ca greșește si tot tu esti cel rau

| RAY a răspuns (pentru cristi202):

Un mort in timp ce se indrepta in sicriu carat de familie spre cimitir, acesta a deschis ochii fiind la groapa ca apoi sa intrebe unde se afla? dupa ce acesta a aflat ca e in Romania si ti a vazut nevasta, soarca a sarit in groapa si sa ingropat singur

http://stireadeazi.net/......-pe-vecie/

| cristi202 explică (pentru RAY):

Gata, vin! Oricind cobor din nori pentru tine! happy

| cristi202 explică (pentru RAY):

Cind ii spui unui om ca greseste, atingi un punct sensibil. Parca l-ai face prost, asa gindesc cei mai multi. Putini sunt atit de intelepti incit sa ia seama atunci cand sunt avertizati de greselile lor. Si de aceea esti privit ca fiind rau. Vorba aia, pentru ei: daca taceai, filozof ramineai.

| RAY a răspuns (pentru cristi202):

Asa e, cristi

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Sunt in niste vise urate care nu se mai termina niciodata sad

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Saracuta de tine, ce vise? ora de romana si matematica?

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Sigur asta era, nu totul tine numai de scoala, oamenii mai au si alte problemewinking

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Iubirea? pai si eu, nu vezi ca sunt prins in hora nunti de unul singur, tot dansez si nimic

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Nu ma refer la iubire, iubirea si scoala nu sunt singurele chestii din viata unui om. Iubirea la mine nu merge, deci nu asta e, sunt chestii si chestii, omul e stresat de mai multe.

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Chiar sunt curios ce te streaza?

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Tot ce ma inconjoara ma streseaza.

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Si eu draga mea?

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Asta era, tu imi stateai in calea fericirii laughing

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Daca ai avea 18 anii, ar fi alta poveste

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Sunt o fata buna la suflet, nu te mai gandi la prostii...

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Doamne fereste, nici vorba, vorbesc de nunta

| cristi202 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Orice cosmar are un sfarsit. Realitatea pana la urma biruie visul. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil sunt mai jos de nori)) dar ma plictisesc rau de tot, de altfel cum as fi ajuns azi la intrebari de pe 19 decembrie)))))

| cristi202 explică (pentru anonim_4396):

Dar esti cu picioarele pe pamint? happy
Banuiesc ca, daca ti-a trecut plictiseala, tot vei raspune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristi202):

Da desig, is pe pamint))

| cristi202 explică (pentru anonim_4396):

E bine daca esti cu picioarele pe pamint, ca sunt multi in lumea asta cu capul in nori, ca mine. happy happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristi202):

Daca intreb, dar fara comentarii ciudate, a fi cu capul in nori ce inseamna (ma duce cu gandul la a fi indragostit)

| cristi202 explică (pentru anonim_4396):

Hai sa zicem ca e, in cazul meu, o stare de beatitudine care ma face sa uit de toate relele care sunt jos pe pamint.
happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristi202):

E bun

| dragodana a răspuns:

Salut! Sunt in lumea mea.

| cristi202 explică (pentru dragodana):

Salut! Ai descoperit-o tu, sau ti-ai creat-o? happy

| dragodana a răspuns (pentru cristi202):

Salut! Creat.

| cristi202 explică (pentru dragodana):

Atunci banuiesc ca e o lume mult mai frumoasa decat cea in care traim. happy

| dragodana a răspuns (pentru cristi202):

Salut! Oh, da.