| calutuuuu a întrebat:

Unde pleci? Abia ai ajuns!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai vine omul dar mai și pleacă.
Pa, pa.

| PotcaPădurii a răspuns:

Ho, ca nu plecam de pe TPU, doar ma dezmorteam un pic...

| lalalalallll a răspuns:

La măta acasî.

| calutuuuu explică:

Asa, hai sa umplem cu emoticoaneee!laughingrolling on the floorkisslove struckthinkinglaughingrolling on the floorkiss
(pff...robotzelul tampit!)

| DontHaveANamee a răspuns:

Aaa pff. Ce m-ai speriat. Am crezut ca a iesit mama din baie. whew!

| DruggedCandy a răspuns:

Pai nu ziceai ca vrei sa ne intalnim!?!, sau ce, acum amani intanireathinkingcryinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe facebook!

| stanlaura80 a răspuns:

Ai dau lu' bunica pastila de inima si vin...saraca sa nu moara sa apuce sa scrie testamentu' laughing laughing.

Întrebări recente