| userulanului a întrebat:

V-ar placea monede imprimate cu chipul lui Traian Basescu?

Răspuns Câştigător
| 3rdWW a răspuns:

Mi-ar plăcea hârtie igienică cu fața lui.

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Mai bine rămân cu sărăcia mea...
*se pune înapoi pe ziar, în mijlocul trotuarului*

| Bogdanux a răspuns:

Mai bine pup peretii.

| PotcaPădurii a răspuns:

Eu as vrea doar asa ceva:http://originalalbumcoverart.com/ramsey/billion-dollar-babies.jpg. Cred ca as fi cea mai econoama persoana de pe planeta. Si cu niste bancnote asa: http://www.flickr.com/photos/number_one_alice_cooper_fan/3880662902/...

| MâţulMov a răspuns:

Asta ai nimerit-o :D
Nu, mai bine s-ar imprima fata ei: http://www.youtube.com/watch?v=4ycpO2IkCh8

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Da am vazut ca a aparut bancnota de 2 lei cu base. exact cat face si el!

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

NUU x_x

*se duce sa ia o sticlă de sticlă, benzină, folie de plastic, chibrit
şi popcorn*
Ăăă, unde am rămas?

| NevăstuicăxD a răspuns:

Da.Să le arunc în veceu.

| ioanaisfetcu a răspuns:

Desigur! Ca sa am cu ce arunca in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si fundul pisicii mele ar fi mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi un rahat e mai frumos decât chipul lui Băsescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ne-ar mai lipsi.mai bine sarac si curat.Numai bine.

| iloveusa a răspuns:

Bāāāāā,esti nebun?! wtf? vrei sa nu pot manca in liniste nici o bomboana, stiind cu ce fel de monede a fost cumparata?

| SuuunnnnnnnBogdaaaannnnnn a răspuns:

Mai bine sa nu am ce manca decat sa am in casa ceva cu chipul aluia.As avea cosmaruri noapte rolling on the floor

| SunetDeChitara a răspuns:

Nu.mai bine o moneda cu tine laughing

| iX a răspuns:

Nu, as vrea cu Ceausescu :X FORTA DICTATORU' laughing

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

Iar m-ai rupt straight face