| bogdan324 a întrebat:

Va plac episoadele cu,, Povestea lui Nea Ilie" de pe canalul asta? http://www.youtube.com/user/tary1zalman20?feature=watch
Cine nu stie atunci sa se uite si sa dea subscribe ca sunt super episoadele(sunt facute in san andreas dar detinatorul canalului editeaza super videoclipurile, si au haz toate episoadele:D

3 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Nici nu mă obosesc să mă uit.

| Bot a răspuns:

1.Nu îmi plac.
2.Categoria e greșită.

| YESname a răspuns:

Nea ilie este foarte foarte tare.

eu scriu:bravo, vrei sa faci unu cu mine? daca vrei iti trimit adresa mea de mess pe privat message