| NobodyHeree a întrebat:

Va place? :D

http://i.imgur.com/bNI9i.jpg

Răspuns Câştigător
| Andr3yCzz a răspuns:

Da rolling on the floor) e super desenul

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...nu acum pe bune nu il mai imitati pe cretaker ...ca sincer NU VA IESE!

Apache
| Apache a răspuns:

@... da recunosc desenez la fel ca si ea in paint... dar stiu ca nu imi iese si de aceea nu incerc

Apache
| Apache a răspuns:

Da stati fratilor, ca nu am zis ca nu aveti voie sa faceti desene! doamne fereste, dar daca tot faceti, baremi munciti mai mult ca ele ca sa va iasa!

| Pralină a răspuns:

@PiXel~mi-ai furat vorba[si emoticonu] din gura[adica de sub tastatura]

| NobodyHeree explică:

@apache sa stii ca eu nu l-am imitat pe Cretaker... el face glume un pic mai ciudatele.Si daca nu iti place nu inseamna ca ai dreptul sa ma faci hoata... daca vreau sa fac desene atunci fac!

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Ba tie ciuda? Adica noi nu avem voie sa incercam. Daca cretaker a facut niste desene frumoase noi n-avem voie sa incercam.Cretaker e dumnezeu sau care e treaba de n-avem voie sa desenam?

| hSh3ad a răspuns:

laughing ce i-a traso in cap lu mosu laughing rolling on the floor

| JustMe4ever a răspuns:

Mda

| PiXel a răspuns:

Mdea... "dragut" I don't want to see

| nobodyknowsme a răspuns:

Dar ia stai potin ca daca face un desen nul imita pe cretaker pentru ca nu numai cretaker are dreptul sa deseneze pe aceest site daca cineva vrea sa se exprime artistic si vrea pareri ar fi dragut sa nu mai spunem nu mai incerca sal imiti pe cretaker si nu spune ca e urat desenul tare mult as vrea sa vad cum desenezi tu cu paintul

| Aiureeaaa a răspuns:

rolling on the floor super
ce tare e