| Șâret a răspuns:

Beibii, beibii, beibii, uuh.
De ce dintr-o dată-mi place?

| AnneBre a răspuns:

Si ce legatura are asta cu T/A?
Nu vezi ca are mai multe neaprecieri decat aprecieri?straight face

| AlQaeda a răspuns:

Am mai ajutat si eu vide'o cu un Dislike big hug
nu-mi multzumii a fost placerea mea :X

Răspuns utilizator avertizat
| Isabelamaria21 a răspuns:

Ce gogu' meu m-ai pus să dau click pe melodia aia tâmpită ...parcă ziceai că te muţi la muzică ai zis că pleci.de ce naibii n-ai plecat?

| calutuuuu a răspuns:

Goguleeeee, nu mi posta chestii ca astea ca te raporteaza toti... Asta este, e problema ta!

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Ahhhhhhhhhhhhhhhhh...
baga-mi-as banii in portofel!
pe ce mi-ai dat sa dau clik! ah! nu mai aud!

| Cireașăăăă a răspuns:

A mersi de link SA II MAI DAU UN DISLIKE fetitei aleia sclifostite

| ÐanLovesPufuleţii a răspuns:

De ce am recunoscut link-ul ăsta înainte să dau click pe el?
*după 10 minute*Eee, nu vom afla niciodată http://www.dramabutton.com/

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiDoMino a răspuns:

Bv frate si mie imi place JB!

| SiLeNt a răspuns:

Ma c8chil facut pentru alocatie.tu chiar nu te plictisesti? Nu vezi ca nu te baga nimeni in seama? Get a life...( sper sa mori masturbandu-te)