| Malvina24 a răspuns:

Nu vad nimic de ras in asta.E un videoclip cu Justin.Ce e asa amuzant?

| Fragile a răspuns:

Ce ed e râs? Când am început să-i aud vocea mi s-a făcut rău.Şi era să fac infarct.

| Ţepeşu a răspuns:

Nu e amuzant. E un cosmar.

| totGumã a răspuns (pentru Ţepeşu):

Exactbig grin

| JustMeBăi a răspuns (pentru Ţepeşu):

Idem ^_^

| ȘtefiȘtef a răspuns:

NU e amuzant! E un blestem pentru auz! I don't want to see

| Foxie2 a răspuns:

Cand am vazut Gayber am inceput sa plang.

De ce? De ce ma torturezi? Ce ti-am facut? DE CEE?!

| CristalClear a răspuns:

Ochiiiii meeeeeeiiii! Tu vrei sa ma bagi in mormant?

| WhatMeanLove a răspuns:

Hey,buna...
(da clic si vede videoclipul)
da.interesant...

| Damasc a răspuns:

Cica mori de ras wtf, nu stiai cum sa ii faci vizualizari idolului tau?

| DianaPaula14 a răspuns:

Are 1,822, 943 dislikes crying
Saracu!

| DreamAutopsy a răspuns:

Începe să-mi iasă sânge din urechi, poate de asta mor...
Asta e de râs: http://www.youtube.com/watch?v=2Z-bTrOlhDE

| rolfenstein a răspuns:

Of din cauza ta iar trebuie sa fac o vizita la oftalmolog.

| ChuChu a răspuns:

Daca mor e vina ta...

| onasis1961 a răspuns:

Ce este de ras?

| xAdda a răspuns:

A? ce ti se pare tie aici ca e de ras? poate ca tu esti un manelist si te oftici pe justin bieber...du-te naibi

| delakpanlaa explică (pentru xAdda):

Of vai nu se poate s-a trezit si printesa din turn si acum imi da mie sfaturi ce sa ascult. Vai fata ai dreptate chiar Justin Bieber e cel mai tare si mai frumos handicapat din cate au existat vreaodata...

Sti ceva? Poti sa iei un cutit si sa-ti tai capul ala urat al tau cu o fata de pitipoanca( cel putin din ce vad in avatar), pentru ca daca citeai raspunsurile vedeai ca esti singura proasta de aici...

JET FA!

| Tavutzu a răspuns:

Bah...nu mai pot de ras,,, si cocalaru ala...doamnelaughing)cocalaru joaca bowlinglaughingrolling on the floor