| bogdan14_5722 a întrebat:

Va place Justin Bieber? care zice da i cish in freza!

Răspuns Câştigător
| Mary24 a răspuns:

Justin Bieber Sucks!

7 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Iar o intrebare despre JB.sa fac socoteala cate s`au mai pus despre el.*se gandeste, socoteste* in jur de 14678884332happy. alte intrebari nu ti-ai gasit si tu? decat desprea Justin pichinezu`?

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Da,eu sunt normalahee hee

| bogdan14_5722 explică:

Vroiam sa vad daca mai sunt oameni normali pe planeta

| andrada a răspuns:

Da imi place. Nu inteleg ce aveti cu el ca nu va facut nimic personal. mie una imi place cum canta. daca nu va convine cum canta tinetiva parerea pentru voi ca nici mie nu-mi place de multa lume dar nu ma apuc sai injur

| ioanna_5708 a răspuns:

Ar fi ultimul om de pe pamant pe care l-as lua in seama

| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

E scuz de mua. Cenaiba aveti cu el? e un cantator destul de bun. Daca nei intrebat ceparere avem lasane sa vorbim nu ca ne cisi in freza daca spunem o parere

| XxXxN0Sm0kIn6xXxX a răspuns:

S-al placem pe JB?:O:O:O:O:O Nici daca miar da 10 mil de euro(daca miar da creka sal placealaughing )Dar... in niciun caz nu