Abh
| Abh a întrebat:

Va place Justin Bieber?
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| roxyrocks a răspuns:

Imi cer milioane de scuze dar habar nu am cine e...am auzit de el acum cateva zile.si asta la o intrebare de pe TPU.imi cer scuze in fata celor care il plac, dar nu-l stiuhappy

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Abureli.In fiecare zi mai rasare un Justin care lacrimogeneaza fetele cu freza si mersul lui plagiathappy

| Ea12345 a răspuns:

Miechiar nu-mi place... E vreun Hannah Montana 2?raised eyebrows

Abh
| Abh explică:

Nici eu nu stiam cine e pana nu am dat search pe google, il stiam doar dupa nume. Ma asteptam la ceva justin timberlake si am dat peste mucosul asta. Insa nu asta conteaza, ci reactia fetitei happy

| camelia1812 a răspuns:

Da imi place

dar nu asa de mult incat sa plang dupa ellaughing

e aiurealaughing

| Rioko a răspuns:

Imi palce dar cum canta doar!

| woody_9489 a răspuns:

Doamne ferestestraight face
ce copilstraight face biata de ea. nu, nu imi place. consider ca inca nu are o voce formata pentru a fi un bun cantaret. Sa dea Domnul sa ajunga ce isi propune, dar sa nu i se urce la cap. Se pare ca pe zi ce trece apar noi adolescenti care vor sa fie vedete. Nu am pica pe el, imi cade indiferent, desi colegele mele sunt innebunite dupa el si muzica lui.

| cornculapte a răspuns:

Jur ca nici nu stiu cine e. Am auzit ca e un fenomen gen Hannah Montana, dar altceva nu stiu despre el. Si sincer, nu ma intereseaza. Mi-a ajuns frenezia Hannah Montana.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Bietul copil, sigur l-au obligat parintii sa faca in halul asta.big grin

| คиค a răspuns:

Toate colegele mele si aproape toata scoala (fetele) sunt innebunite dupa Justin Biber. Mie nici nu-mi place, nici nu-mi displace, dar ele sunt e dreptul sub orice critica. Au incepand de la videoclip-uri cu el pe telefon, il au la avatar si stiu absolut tot ce se poate sti despre el!

| dyenutza01 a răspuns:

Mi se pare ca are voce de fatalaughing prima oara, o prietena mi-a pus o melodie de pe telefon cantata de el si am intrebat-o ce cantareata interpreteaza piesarolling on the floor

| micutzzza22 a răspuns:

Dalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am cerut de barbat, dar mi-a zis sa astept pana baga divortu`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place doar Baby si On Time. Le am pe Mob si am crezut ca e fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place, de justin biber tare de tot il iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc